Здравейте от Ню Йорк!

  • 1 105
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
Здравейте мами!
Приемете нов член във форума!След едномесечно прекъсване съм отново тук. Все още се адаптираме с Алекс в новата среда. Тук е много приятно и хората са много мили.
Радвам се, че отново сьм сред вас, но вече като член на този форум! Hug

# 1
  • Мнения: 5 183
Здравей, Данчита!!!
Аз съм сравнително нова. Скоро нау4их за БГМамма, но съм много щастлива 4е го има!!!
Особено като съм дале4 от вси4ки близки ... Късмет ви желая на новото място!!!
 Hug Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 3 491
Привет и от мене!
Радвам се, че ти харесва на новото място, и ти пожелавам много приятни емоции!

# 3
  • Мнения: 780
Здравей и от далечна Австралия!  Hug  bouquet
Радвам се, че ви харесва там! Има още една мама със сигурност в Ню Йорк, сигурно ще осъществите връзка, че може и заедно да тикате колички из парковете там!  Grinning

# 4
  • Мнения: 1 283
Привет и от нас отвъд Океана! Hug

# 5
  • Германия
  • Мнения: 8 085
 55 welcome welcome welcome
и бързо адаптиране Flutter

# 6
  • Мнения: 3 461
Привет и от нас.Ню Йорк е чудесен град,нямам търпение да го видя след един месец.Разкажи повече за впечатленията си от там.

# 7
  • Мнения: 2 825
Добре дошла сред нас. Радвам се 4е ти харесва на новото място и дано скоро да се адаптирате напълно Hug

# 8
  • Мнения: 7 430
...и добре заварила в Америката

Много целувки  Heart Eyes и ти пожелаваме бързо адаптиране  Mr. Green

# 9
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Добре дошла.  bouquet
Раzкажи наистина нещо интересно от "неспящия град" Wink

# 10
  • Мнения: 1 238
Добре дошла!
И аз искам да ни разкажеш нещо за града! Може и там да отидем на екскурзийка с тати!

# 11
  • Мнения: 3 394
Тук е много приятно и хората са много мили.
 Hug

 Party
Екстра, аз пък си мислех,че там всичко е бизнес Thinking

# 12
  • Мнения: 980
Добре доШла и леко адаптиране в новия дом.

# 13
  • Мнения: 114
Zdraveite otnovo.Izviniavam se za latinicata,az ne ia izpolzvam,no sega se nalaga.Tova,koeto vidiah ot New York za edin mesec e malko po princip,no za men si be6e napravo shok!Osobeno kato otidoh za parvi pat v Manhatan!Ogromni sgradi i nebostarga4i-napravo mi se zavi sviat i me zabolia glavata!Tuk gamji ot turisti,koito snimat vsi4ko,osobeno obi4at da se snimat do okeana s gledka kam Statuiata na svobodata.A neia ia vidiah i ve4erta i e mnogo po-hubava na tamno,za6toto e osvetena mnogo krasivo.Razgledahme zoologi4eskata gradina v Central park i be6e mnogo zabavno.A za razhodka iz samia park ne ostana vreme sa6tia den,za6toto e ogromen.Vidiah miastoto,kadeto sa bili Dvete kuli i razgledahme snimki ot tragediata.Sega tam zapo4va stroitelstvo na nov nebostarga4.Nie jiveem na drug goliam ostrov savsem blizo do Manhatan-kazva se Staten Island i tuk e mnogo razli4no ot shuma i navalicata na golemia grad.Tuk sa tipi4nite amerikanski ka6ti(v kakvato si me4taia da jiveem niqkoga-sled 50 godini  nai-veroiatno:))))s krasivi zeleni alei i mnogo cvetia.
Naistina mislia,4e ni6to ne sam vidiala vse o6te.No ima vreme!
Horata naistina sa mnogo mili-pozdraviavat ni s Alex  i ni se usmihvat nepoznati navsiakade.Vsi4ko e mnogo poddarjano i krasivo.
Tova sa za sega vpe4atleniata.
Blagodaria za vasheto gostopriemstvo!

# 14
  • Мнения: 5 183
Радвам се 4е ти харесва новото място. А малката Алекс как се адаптира?

Общи условия

Активация на акаунт