Аптеки, в коити се приготвят лекарства

  • 32 483
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Извинявам се ако има такава тема, но аз не намерих.
Ще съм много благодарна на тези , които споделят информация за такива аптеки.
Аз лично знам една в "Надежда" срещу 8-ма п-ка, Аптека "Съни Фарм".тел.9360735.
Благодаря предварително.

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 1 387
В един от безистените на площад Славейков Peace

# 3
  • Мнения: 238
На бул. Шипченски проход, почти до кръстовището на завод Електроника в дясно под един блок (посока към Дружба). Лошото е, че не знам точен адрес   Thinking

# 4
  • Мнения: 3 993
На ул.Екзарх Йосиф, пресечката с ул. Веслец в посока Халите, малко след денонощната аптека на самия ъгъл. За съжаление не знам името, но мога да погледна и да добавя.

# 5
  • София
  • Мнения: 12 550
В Дружба 1 в 28-ма поликлиниката аптеката приготвя лекарства.
Аптеката в 22-ра поликлиника на ул. Николай Коперник също прави лекарства.

# 6
  • София
  • Мнения: 8 272
На Черни връх срещу Ситито зад спирката на автобус 94 (посока центъра)

# 7
  • Мнения: 4 000
За какво лекарство става въпрос? Според мен всяка уважаваща себе си аптека следва да предлага такава услуга.

# 8
  • Мнения: 51
 Аптека "Адонис"-Банишора срещу 7-ма поликлиника!

# 9
  • София
  • Мнения: 280
Аптека "Принцеса" Люлин 9, бл. 909/срещу училището/

# 10
  • Мнения: 3 157
А има ли значение дали сме доволни от въпросната аптека или само информативно ги изброяваме?
На Женския пазар-аптека ,,Беладона''(съвсем близо до Санита-та).Там работят 2 бабички,които не отваряли учебник близките 50год,но приготвят лекарства.Не съм доволна и не бих отишла никога повече там,защото не ми разчетоха правилно рецептата,съставките,които извадиха и ми показаха(защото първо трябвало да се калкулират) не отговаряха на съставките,изписани на рецептата.От 4съставки-2 сгрешени,направих забележка и отговора беше-,,не и давай на тази госпожица нищо,като толкова разбира да ходи да си търси'',даже не се засрамиха,че са допуснали грешка,а обясних 5пъти,че става дума за бебе #Cussing out

# 11
  • Мнения: 3 157
За какво лекарство става въпрос? Според мен всяка уважаваща себе си аптека следва да предлага такава услуга.


Според мен си нямаш и представа за какво говориш:)))))
Все едно да кажеш,че всеки уважаваш себе си магазин трябва да предлага екзотични плодове без значение дали има условия за съхранение,търсене на въпросните плодове,възможности да ги зареди и т.н.Ти колко такива магазина знаеш?Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 228
В началото на бул. Янко Сакъзов, близо до Паметника Левски, близо до цветарския магазин.

На бул. Мадрид, бившата държавна аптека (малко след Санита в посока Черковна).

# 13
  • Мнения: 100
Благодаря на всички, които се включват в темата.

# 14
  • Мнения: 4 000
За какво лекарство става въпрос? Според мен всяка уважаваща себе си аптека следва да предлага такава услуга.


Според мен си нямаш и представа за какво говориш:)))))
Все едно да кажеш,че всеки уважаваш себе си магазин трябва да предлага екзотични плодове без значение дали има условия за съхранение,търсене на въпросните плодове,възможности да ги зареди и т.н.Ти колко такива магазина знаеш?Simple Smile

Ами нали за това тук е форум, всеки говори каквото си иска  Laughing

Ако в аптеката работят дипломирани фармацевти, какво толкова има да забъркат един крем за подсечено дупе например? А ако един крем не могат да съхраняват, то как биха съхранявали ваксини и други лекарства, които не могат ей тъй просто да окачат по лавиците.

Общи условия

Активация на акаунт