Отзиви за Maclaren techno XT и Maclaren XLR!?

  • 24 992
  • 113
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 3 688
Дай линкове да ги видим Simple Smile

# 2
# 3
  • Мнения: 525
Много съм доволна! Както от XT, така и от Quest.
Всъщност, не мога да измисля дори една забележка. Sunglasses

# 4
  • софия
  • Мнения: 1 745
с xlr сме от 2г.
уникална количка е!

# 5
  • Габрово
  • Мнения: 399
Жестока е! Много искам такава, но съм се прицелила в новия модел 2009 година, обаче не мога да измисля още как да си я доставя щото в БГ още я няма   Thinking

# 6
  • Мнения: 343
Имаме xlr, много е добра. Исках хт, защото е малко по-малка по размери, нямаме асансьот и колата ни е малка, но така се получи Peace

# 7
  • Мнения: 430
Вчера вече писаха в една друга тема... Имам XLR модел 2008, когато си я купихме от Гърция тук още не ги внасяха. Скоро видях, че продават XLR в Хиполенд, но не обърнах внимание дали са като нашата.
Бутала съм и колички на приятелки, които в сравнение с нашата са танкове. И ако в началото това не прави особено впечатление, когато бебето стане 9-10 кг., тази количка ти става особено любима (7,5 кг празна, предвидена за дете с тегло до 15 кг, пак за такова дете е и оразмерена).
Единствената ми забележка не е към количката, а към вносителите и - защо у нас е близо стотина лева по-скъпа отколкото в Гърция  #2gunfire

# 8
  • Мнения: 3 993
И аз писах вече в другата тема, да не ставам досадна. Аз съм с techno XT, знаеш, че съм супер доволна. Ако имаш конкретни въпроси, питай. Онзи ден разглеждахме с мъжа ми моделите на Макларън в Mothercare и коментирахме, че може да си купим Quest или Triumph за лятото, когато детето ще е по-голямо, но  ще видим дали ще има нужда. XT-то засега ни удовлетворява напълно. И аз не мога да измисля нито една забележка към тази количка.  Grinning
Извинявай,че ще ти използвам темата да питам нещо.  Embarassed BateJoro , ти имаш и XT и Quest. Как стана така, че купи и двата модела? Знам, че Quest е за по-големи деца, не става за новородени и малки бебета...XT вече не ти върши работа или защото Quest е супер лека? Аз понеже съм в размисъл за нея, дали ще ми е оправдана покупката, затова питам.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 525
Little wingels, да отговоря.Simple Smile
Аз купих Quest преди да взема другата. Детето беше на 1 год. и реших, че есента и зимата ще е по - добре да прекара в по - стабилна/закрита количка. Затова продадох quest-a, който ми беше по - удобен единствено от гледна точка на височината на дръжките на самата количка.

Сега детето ни е на 1.6 г. Не иска да се вози в нищо.Sad
Евентуално бих поръчала Volo, за всеки случай.

Между triumph i quest бих избрала последната. Wink
Виждам, че имаш колебания - ако количката не ти тежи и не ти се сменя, само защото ти е омръзнала, не виждам смисъл.
Сенникът на XT си е перфектен за летни жеги.

# 10
  • Мнения: 3 993
Да, сенникът на XT наистина е перфектен. Миналото лято бебка беше окей, хем беше новородено. За височината на количката, респективно височината на дръжките, аз съм много доволна, че пробвах преди да купим, защото съм висока и ми приляга идеално. Повечето колички са ми ниски на мен.  Wink
Не искам да си сменям XT, нe ми е омръзнала, но бих взела по-лека, защото живеем в стара кооперация (с високи тавани) на последния етаж и пада голямо изкачване, нещо като изкачването на връх Шипка примерно.  Joy Joy Сега ми е смешно, ама като качвам 100 стъпала с количка + дете вътре + покупки, свят ми се завива.  Crazy  Затова сега мисля за максимално лека количка, детето порасна, вече е 8,500 кг и още ще расте. Затова.  Simple Smile Благодаря ти много, и аз мисля да взема Quest.

# 11
  • Мнения: 693
Офффф, колебая се още аз  Laughing между Maclaren techno XT и Bebe confort Streety  Thinking


Утре отивам в магазина и там ще решавам  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 993
Въобще не могат да се сравняват двете марки. Просто са от различен клас.  Simple Smile Bebe Confort количките са тромави и тежки. Моя приятелка бута такава в момента, но не съм сигурна кой е модела. Миналата седмица се видяхме за последно. Тя се оплака, че колелата на количката скърцат (има я по-малко от година, купи я миналата пролет). В Премаман й препоръчаха някакво мазило, с което да си смаже колелата. Било от снега, кишата и пясъка по улиците. Егати количката!  Whistling Освен това ми прави впечатление, че количката й е трудно маневрена, за да вземе прост завой големи усилия полага.  Crazy
Но ти сама ще ги прецениш като ги видиш на живо. Разликата е от земята до небето.  Wink

# 13
  • Мнения: 525
Катинче, няма място за чудене. Wink

По отношение на спрея за смазване на колелата - страхотен е.
Пясъците наистина задръстват колелата понякога. На всички колички може да се случи.

# 14
  • Мнения: 693
Ммммм и Streety-то е много готина, тя е най-леката комбинирана количка, а и коша може да се обръща към майката и евентуално може да ми послужи и за второ бебе (след няколко месеца започваме да работим по въпроса  Mr. Green), общо взето това ме съблазнява  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт