какъв номер спретнахте на младоженеца?

  • 28 473
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 672
здравейте
скоро ни предстои да ставаме кумове и много умуваме с мъжа ми какъв номер можем да спретнем на младоженеца  Rolling Eyes все пак трябва да е весело и затова ще помоля тези от вас които са ставали кумове вече или пък са запомнили нещо подобно от сватба на която са били да споделят ще съм ви безкрайно благодарна

# 1
  • Мнения: 678
Това с номера някаква "традиция " ли е,че не съм била на сватби,дето правят номера на младоженеца...а пък и кума съм била...???
Горките хора,на какво ли не се подлагат... Laughing

# 2
  • Мнения: 1 672
ами на повечето сватби има такива изненади за младоженеца ,но чак да е традиция незнам - може и да е станало вече  Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 7 984
Били сме кумове, но никакви номера не сме спретвали....В сватбене традиции има такива, които според мен граничат с налудничавост... На собствената ми сватба бях забранила всякакви глупости от сорта на номера, менчета, жартиери, букети и т.н. Аз лично разбирам забавлението по по-различен начин, фактор за което е и възрастта предполагам.

# 4
  • Мнения: 2 013
Бих ти препоръчала номера,който направихме на нашата сватба,аз писах за него в друга тема за което доста моралистки ме разкритикуваха,но на нас ни беше много забавно-както и на приятелите ни.Ако проявиш желание ще пиша пак Whistling

# 5
  • Мнения: 1 672
да разбира се напиши да видя за какво става въпрос

# 6
  • Мнения: 2 013
Става въпрос за един номер с едно яйце (сварено) което булката трябва да прокара през единия крачол на младоженеца и да го извади от другия-цяло!!!
Мъжо не знаеше каво го чака и голям смях падна!!!
Ако искаш да видиш номера нагледно влез в сватбения ни албум по доло в линка!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

П.С. Сега съм в очакване и в тази тема да ме "разнищят" Whistling Joy

# 7
  • Мнения: 1 672
ами то това е по скоро номер за ресторанта.
Аз искам номер който да спретнем на младоженеца по пътя като отиваме да вземем булката

# 8
  • Мнения: 2 013
newsm78 Мииии
трябва да помисля за нещо забавно?!

# 9
  • Мнения: 3 376
Заведете го при друга булка Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 745
На мен ми спретнаха номера с яйцето,но не с едно,а с две,и ми казаха,че са сурови! ooooh! Как не се сетих тогава,че са сварени! Laughing Ама напрежение! Mr. Green
За друго не се сещам! newsm78

# 11
  • Мнения: 7 474
Излишно неудобство и притеснение ще му създатете на човека.  Wink

# 12
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Правихме ергенско парти за него и пижамено парти за нея.
Казахме им , че искаме да се съберем поотделно  момичета и момчета, но те не знаеха какво сме им приготвили. За нея предварително бяхме взели от тях пижамата й, бяхме си приготвили кремове, маски, лакове.
За него, момчетата го качиха в колата, вързали са му очите и го водиха на един басейн. Там точно преди да го бутнат във водата са му отвързали очите, като преди това са го карали да минава все едно пресечен терен. На самата сватба имаха балони, в които имаше обещания. Кой какъвто балон си избере, обещава , че това ще прави след сватбата. Разигравахме му вратовръзката на търг.
Иначе съм чувала , че по пътя към булката, колата спира и кума казва, че му се яде нещо - разбира се трудно откриваемо. Или тръгвате в друга посока и го убеждавате, че той няма спомен, че е забравил и т.н.

# 13
# 14
  • Мнения: 185
за номерата по пътя към бултака съм ги гледала като бях малка, мислех че са отживели, но явно във всеки край на БГ се празнува различно.
  Направете си както ви е на вас добре.

спомням си, че по пътя кума слезе от колата и каза, че иска да измият краката на зетя, защото му омирисали колата



весело прекарване на сватбата

Общи условия

Активация на акаунт