установяване на бременност в София

  • 1 069
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 197
здравейте,
може ли някой да ми препоръча добър специалист в София за първи преглед и установяване на бременност! предварително ви благодаря   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
здравейте,
може ли някой да ми препоръча добър специалист в София за първи преглед и установяване на бременност! предварително ви благодаря   bouquet


Д-р Елица Иванова в 17-та поликлиника на Театър София.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 752
За тази работа не ти трябва кой-знае какъв специалист.Отиди в най-близката поликлиника или просто си направи тест.

# 3
  • Мнения: 55
Зависи какви са ти намеренията. Ако искаш да запазиш бременността е най-добре да се насочиш към лекар, който да те проследи до раждането, а защо не и за самото раждане. В противен случай- май няма чак такова значение кой и къде ще те погледне.
Ако ти трябва съвестен и отговорен лекар, можеш да потърсиш д-р Данаил Илиев- сега работи в Токуда. Аз съм поредната фенка на този док, благодарение на когото може да се каже, че живея втори живот.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 197
много ви благодаря за отговорите, момичета! вярно, че нищо повече не съм казала. по - принцип идвам от ''искам бебе'', чудото ни е много желано и мечтано! в първия ден на закъснението имах блеееееда втора черта и пуснах кръвен - 67,27 след два дни го повторих - 302,3! търся си добър лекар, който да констатира бременността, а защо не и да ми я води. да ми обяснява всичко, което трябва, да отговаря на въпросите, който предполагам ще са много - все пак ми е за първи път, и да съм спокойна, че сме в добри ръце. така че всяко мнение ми е от полза и многоооо ви благодаря за което!  bouquet

# 5
лично мое мнение е, че е хубаво да те следят и да раждаш при един екип. това най-добре се съчетава в болница или клиника. въпрос на избор и на финанси е къде ще избереш. добри специалисти има в Токуда, Вита, Света София и на др. места. ако искаш има доста инфо за различните болници и клиники и най-добре е сама да решиш къде и при кой. можеш да отидеш при двама специялисти и след това да направиш избора си. винаги има доволни и недоволни. успех и късмет при който и да се спреш и здраво бебче на финала ти пожелавам. Hug

# 6
  • Мнения: 1 167
И аз съм на мнение, че първо трябва да решиш къде ще раждаш, а специалист лесно ще намериш. Бих ти препоръчала Шейново -  раждала два пъти, а специалистите там не са един или двама  Peace

# 7
  • Мнения: 55
... търся си добър лекар, който да констатира бременността, а защо не и да ми я води. да ми обяснява всичко, което трябва, да отговаря на въпросите, който предполагам ще са много - все пак ми е за първи път, и да съм спокойна, че сме в добри ръце. така че всяко мнение ми е от полза и многоооо ви благодаря за което!  bouquet

д-р Данаил Илиев- сега работи в Токуда- не съм срещнала до момента недоволна от него жена!!! Това говори много за него като специалист, а е и много внимателен и подробен в обясненията.

# 8
  • Мнения: 2
ТОЗИ "ДОКТОР" ОСАКАТИ ДЕТЕТО МИ! #2gunfire #2gunfire #2gunfire НЕКОРЕКТЕН И НЕКОМПЕТЕНТЕН Е!!!

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 20:46 от kiki-9

Общи условия

Активация на акаунт