Родилно петно ...

  • 1 009
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте всички!
Да ми препоръчате медикамент /козметика за избелване на малко родилно петно между веждичките ма малката ми дъщеря ... Не е изключително натрапчиво, но все пак си е там ...

Мнооооооооого благодаря предварително!!!  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 183
Нямам опит с премахване на такова петно, но все пак си мисля 4е е най-добре да се консултираш със специалист. Все пак лицето е деликатна зона, не е редно да рискуваш и експериментираш с препарати, препоръ4ани ти от някоя от нас. Ина4е, моят син има две винено4ервени петна след раждането - на гърба и едно на вратлето /по към окосмената 4аст/. Стоят си така ... не ги зака4ам, но са скрити все пак...

# 2
  • София
  • Мнения: 39 744
И аз подкрепям Maika, че е най-добре да се консултираш със специалист.
някои петънца минават от самосебе си, просто трябва да имаш търпение. Не знам как ще се отразят разните избелващи препарати на малко дете.

Дияна имаше петно под мишничката (като напукани капиляри). Правихме ехограф на вътрешни органи, слава богу нищо й нямаше, петното изчезна. Имаше и друго на крачето и то вече се скри.

# 3
Благодаря ви, мили, сладки, за вниманието! ние вече имахме консултация със специалист, който е на мнение, че е нужно само търпение и вероятно третиране с леки, хипоалергенни препарати. Дори ни насочи към един, но вероятно е необходимо още търпение Simple Smile

Благодаря ви мноооооого!

# 4
  • Мнения: 5 183
Навярно трябва да се из4ака, щом така ти казват. Колко е голямо детенцето все пак?

# 5
Тя скоро ще навърши година и 4 месеца - след 2 седмици приблизително ...

# 6
  • София
  • Мнения: 39 744
Търпение му е майката ... Едното петънце на Дияна се скри към 2г, другото е все още малко бледичко. Тогава не ми бяха казали да ги третирам с нещо, но пък и те не бяха толкова очевадни.

# 7
Явно е така ... Всъщност кремът, с който мажа петънцето, е на KLORAN, съдържащ основно хидратантни вещества и COLD CREAM. По-скоро е козметика, отколкото медикамент ... Ще бъдем търпеливи

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Спокойно, тези петна избеляват с възрастта. Аз съм се родила с огромно, червено родилно петно на корема. Сега само като се вгледаш се забелязва, че кожата там изглежда малко по-тънка и нежна, но от червенина и помен няма, а и в целия ми съзнателен живот си го спомням точно такова, което значи, че най-вероятно до към 3-тата ми годинка вече е било избеляло. А определено не е малко, някъде с размерите на неголяма праскова, но аз си го забелязвам само, защото знам, че съществува. Особено сега с тена на от морето нищо не си личи. Търпение му е майката.

# 9
Благодаря за информацията! Силно се надявам да е така, въпреки че петънцето на Магдалена е с приблизителен размер около 1 зърно от леща /примерно/, а и аз също мисля, че търпение му е майката ...

Благодаря за споделения опит!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт