ПРЕГНИЛ - от къде ?

  • 1 440
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 534
Моля ви трябва ми Прегнил за инжектиране ,а немога да намеря никъде ,спешно е ,ако някой скоро е купувал да каже от кой град и къде ще съм ви много благодарна  Praynig Praynig Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 803
С поръчка не става ли? Аз винаги съм намирала, но когато липсва нещо в аптеката ми предлагат да поръчат за следващия ден. Провери в аптеки Марешки.

# 2
  • Мнения: 534
Не в никоя аптека неискаха с поръчка,казват че от доста време нямат зареждане от него  Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 803
Извинявай, изказах се неподготвена  Embarassed
Току що ходих до аптеката до нас и питах , оказа се , че от 1 година не се внася този препарат. Казаха ми , ако ме интересува да попитам гинеколозите, имало друг препарат , който изписвали , значително по-скъп. Но фармацевтката не знаеше , търговското му име.

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Прегнил няма по аптеките, вярно е.
Питай гинеколога си не може ли Меногон вместо това?
(не съм наясно може ли да се замести за всеки случай, не съм сведуща, само знам, че за някои това е вариант)

Меногон също няма навсякъде, но в сладове има, доколкото знам.

# 5
  • Мнения: 534
благодаря ви за отговорите  Hug Утре ще се консултирам с д-ра допълнително за заместител на Прегнила

# 6
  • Мнения: 29
До колкото имам информация най-близкото място е Букурещ.Потърси някой познат от Русе или някой който пътува до Румъния.Там бил и доста по-евтин от тук.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 960
Добре де, как може доктора да предписва нещо, което поне от 1 година го няма в складовете???? Този лекар сериозно ли се занимава с лечение на безплодие? Според мен НЕ! newsm78

# 8
  • Мнения: 6
напиши точно колко единици трябва да е и колко ампули ти трябват, ще се опитам да помогна.

# 9
  • Мнения: 6
още ли си търсиш

# 10
  • Мнения: 534
Не.  Купиха ми от Гърция  Peace

Общи условия

Активация на акаунт