Странни шумове в деветия месец

  • 1 306
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте!!В 8 месец сам преди малко поподнах на тема  в която открих че е дикутиран проблема който имам!!Чъвам странни звуци при движението на бебето ми от рода на пъкане на костици балбукане на балончета.Po6avkata също е имала този проблем.Ако е намерила обяснение молй да го сподели с мен за да се успокоя!

# 1
  • Мнения: 267
Лекар няма ли да те успокои по-добре?

# 2
  • Мнения: 7 107
А някой някога да прочете правилата, които са закопчани най-отгоре?
Лекар няма ли да те успокои по-добре?

# 3
  • Мнения: 1
lekarkata mi se ismj v o4ite i kaza 4e si vny6avam!No az sam sigyrna 4e nesi vny6avam,sestrami sa6to gi 4y.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
И на мен ми изглежда доста странно! Защо не пишеш на лични на Po6avkata, вместо да правиш цяла тема?

# 5
  • Мнения: 19
sisa_gk , аз съм от Януарките,същите звуци и  аз ги чувах,споко. Това дето го описваш като пукане на костици,аз го оприличавах като все едно щракаш с нокти един в друг,не пръсти,а нокти. И аз бях питала за някой  дали ги чува тези звуци ,ама така и никой не сподели.А другите звуци са от газовете. Ако разбираш английски ето линк,където задават същият въпрос http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20081212074558AAhvcIg,ако искаш напиши в Google- SOUNDS FROM MY  BELLY и ще видиш колко неща има по темата.Явно само някои бременни чуват тези звуци,аз всичко усещах и  чувах и бълбукането и хълцането, а това с костите не е кости, а бебо си смуче пръстите или ръчичката,това пък значи, че бебето ще има добър сукателен рефлекс.
Споко,не се обаждай на доки съвсем нормално  е ,виж моя бебок.
Лека бременност и послушен бебок ! Hug

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 22:22 от natali81

# 6
  • Мнения: 1
Mnogo ti blagodarj Natalij.Nemoge6 da si predstavi6 kakvo yspokoenie e za men da 4yj njkakvo logi4no objsnenie.Beb4eto ti e straxotno sladyr4e.Blagodarnosti  bouquet

# 7
  • Мнения: 332
Момичета, аз съм все още в петия месец, но ми стана интересна темата, и искам да напиша възмущението си от доктора на sisa_gk. Вие обаче сте поредното доказателство че бременността и раждането не са учебник по биолигия.

# 8
  • Русе
  • Мнения: 86
И аз чувах подобни на пукане звуци понякога, когато бебка мърдаше. За себе си го обяснявах, че може костите на бебето да пукат като се раздвижи. Едва ли е това, но не е нищо обезпокоително. Flutter

# 9
  • Мнения: 98
Аз бих потърсила още едно мнение на специалист все пак, след като твоята лекарка се е изсмяла...

# 10
  • по света
  • Мнения: 1 587
И аз го имах този проблем с каката.И съпруга ми го чуваше,даже се занесох при едно от светилата в АГ да обясня как точно ми пука в корема.Докторката каза че не може да е от детето,но ние бяхме сигурни.Слава Богу дъщеря ми е напълно здрава!

Общи условия

Активация на акаунт