за жените,секса...какво искат , .....един объркан мъж

  • 3 892
  • 40
  •   1
Отговори
Здравейте всички,
Малко се чуствам неудобно , но за всичко има 1ви път нали ... (поглеждайки засрамено)
Случи ми се най тривиалнита ситуация , но аз не знам .... (замислено)   по-скоро не разбирам поведението на жената ....
Имам приятелка с която имахме дълга връзка .... но се виждаме на месеца 1ъж по простата причина че е в чужбина . Живяли сме заедно в чужбина . 
По празниците бяхме заедно за 2 седмици ...започнахме да правим деца ....за да се стигне до там да се раздеим последните 2 дни след един разговор ...(усмихвайки се)  ,които започват от никъде за да обарнат нещата и да ми признае че има трапка към друг мъж  (въздъхвайки ). Раздеилхме се по мое желание .
Сега е с него, правят любов и в същото време от седмица ми говори че иска да има деца от мен и си взе билет за 2 седмици ще се върне .....за да правим деца и иска семейство с мен .
В същото време продължава да е с другия и му е казала че се прибира да правим деца при което той и отговорил ,че като се върне няма да правят секс 1 месец и след като си направи изследвания .....пак ....
Кажете ми че сънувам и не знам какво иска тази жена , не го разбирам ....романс и да се върне при мен или една   (търсейки думата)  или една мръсница която се забавлява и гъделичка самочуствието си с мен

# 1
  • Мнения: X
Ей тука ще откриеш повече инфо:  Mr. Green

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=367835.0

# 2
 Embarassed прочетох топика но ....малко извън темата ми или може доста свободно да се интерпретира ...(zamisleno otpiva glatka kafe)

# 3
  • Мнения: 3 447
Пробвай вместо деца да правиш секс, може да помогне  Thinking

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Абе,я отивай при нея,те децата всеки ден се правят,а не под час.Иначе да не се чудиш после защо детето ти е афро,когато ти си албинос(примерно) Mr. Green

# 5
  • Мнения: 984
Много сложна ситуация. Задай си няколко въпроса:
1. Искаш ли да имаш семейство с тази жена
2. Пука ли ти, че прави секс с друг мъж
3. Дали тази жена ще може да ти бъде партьор при отглеждането на децата /защото ми се струва, че като ги роди, ще ти ги остави и ще отиде да прави секс със следващия/.

 Mr. Green

# 6
  • Мнения: 12 648
Аз мъжете не ги разбирам или поне някои от тях. Какъв трябва да си да търпиш това положение.

# 7
  • София
  • Мнения: 255
Незнам дали ще ти е от помощ, но имам позната, която живее с приятеля си. Има дете от него и си го гледа. В същият апартамент живее и любовницата му. Отвреме на време ги навестява и нейния любовник..... Не е майтап. Това положение трае вече има-няма 5 години. Никога не съм разбирала такова съжителство.
Но явно  такива неща се случват не само по филмите. Успех каквото и да решиш!

# 8
Искам семейство с нея , държи се чудесно и внимателно като сме заедно .... но това което става е первезно и най малкото малко убидно ако е за едното чукане с него бих го приел един романс .....както се казва , който не е бил грешен да хвърли първия камък ....но ...объркан съм и убиден но ценя искреността и да не рие че спи с  него ....за мен 3ма сме много ...

# 9
  • Мнения: 503
Явно, в нейните очи си подходящ донор и... до там. Съжалявам.

# 10
  • Мнения: 274
А може и да свикнеш, че сте трима и дори да ти хареса. Може тъпкача и да се окаже бисексуален и да те хареса. А може и на теб да ти хареса. Всичко може. За това - имай търпение.

# 11
  • Мнения: 646
Помислете и за полово предаваните боле ooooh!сти.

# 12
Марадона ,
Накара ме да се усмихна ....наистина  Grinning  Но трябва ли да се боря за нея .....има ли смисъл ....щом е с друг  или както казват накои иска само да съм донор , но ми звучи малко глупаво .....не разбирам жените

# 13
  • Мнения: 17 546
Няма да свикнеш с подобно поведение, ако тази жена все пак роди дете от теб. Ще  се смачкаш и ще си страдаш, но ми се струва ,че ще го правиш тихо и единствено по форумите. Не е за теб тази работа. 
Джиткай си в магазина, там ще ти е по-поносимо, колкото ида са ти капризни клиентите.

# 14
  • Мнения: 12 648
И горкото момиче всеки месец ще остава по 2 седмици без секс. Я се организирайте поне от дата до дата. Единият месец - ти, другият - той. И кой превари.

Общи условия

Активация на акаунт