За женското приятелство - има ли такова нещо?

  • 3 099
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 342
Споделете имате ли приятелка, вярна от години, която наистина може да наречете Приятелка? Този въпрос е насочен само и единствено към жени. И наистина ли приятелството между две жени е заговор срещу трета?

# 1
  • Мнения: 2 123
Да, имам такава от 30 години.Явно има така на речено женско приятелство.Заговори сме правили като малки.Сега вече, по на 34 години, само си клюкарим и обсъждаме Joy

# 2
  • Мнения: 284
Да,имам 3 приятелки.Приятелки сме по-вече от 15 години.Обичам ги,невероятни са,и не мога да си представя живота ми без тях.
Пожелавам на всички жени да имат приятелки като моите.
И не, приятелството между 2 жени не е заговор срещу трета.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 064
Имам да, тамън 3-4. Възможно е.

# 4
  • Мнения: 31
Да, имам такава приятелка, зная че мога да разчитам безрезервно на нея, от своя страна аз също бих направила всичко за нея. Не съм съгласна с тази теория за заговора.

# 5
  • Мнения: 3 097
да, имам. не мога да си представя живота без нея.
ако правиш с някой заговори, значи не ти е истински приятел. Съжалявам жените които нямат приятели.

# 6
  • Мнения: 1 820
Имам такава да,от ученическите години още.Може да не се виждаме с месеци,но се чуваме.Това кой на къде ще го отнесе вятъра е относително,но ако има приятелство то си остава!На мен ми остана само едно!И като се видим все едно никога не сме се разделяли.
Пък за заговора,ми защо трябва да ти е приятелка че да го правиш?Като искаш можеш и с позната дори,заради идеята.Какво имаш в предвид под заговор  Thinking

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 19:04 от paneva

# 7
  • Мнения: 2 110
Имам 2 приятелки ,с които сме неразделни от много години. Една жена може да е приятелка на друга.

# 8
  • Мнения: 35 891
Споделете имате ли приятелка, вярна от години, която наистина може да наречете Приятелка? Този въпрос е насочен само и единствено към жени. И наистина ли приятелството между две жени е заговор срещу трета?
да
не

# 9
  • Мнения: 293
Аз имах такава.И след години приятелство НИЩОТО ни раздели...
Мисля,че щом така се случи значи приятелството не е било такова..
Така че вече почти не вярвам в женското приятелство...

# 10
  • Мнения: 2 132
Да, имам 2 приятелки още от детските ми години. Заговори не правя Wink

# 11
  • Мнения: 342
Нямах предвид в буквалния "заговор". Има подобна сентенция, имах предвид, че се клюкари зад гърба на трета.  Какво е за вас приятелстото - да се виждате всеки ден или в седмицата поне три пъти, да ходите заедно на почивки, да сте семейни приятели, да споделяте и плачете на рамото й, да се карате и сдобрявате, да си казвате истината в очите - кое от всички или всичко на веднъж.

# 12
Възможно е. Въпросът е до колко тя знае за теб и семейството ти и колко ти за нейното. Има лично пространство, което ако е цяло и ненарушено поддържа приятелството дълги години.  Peace
Всеки сам преценява какво ще споделя с приятелите си и колко от свободното си време ще прекарва с тях.

# 13
  • Мнения: 17 546
Имам две приятелки от 35 години.

И наистина ли приятелството между две жени е заговор срещу трета?

Този въпрос не го разбирам!

# 14
  • Мнения: 294
Да, имам!Една е, но пък е наистина ПРИЯТЕЛ!
Разбира се имам и други и не бих казала, че са ми по-малко приятелки, но ако имам проблем бих отишла при тази единствената, с ясната идея, че ако се обърна към другите и те биха помогнали с каквото могат!
Забелязала съм, че с възрастта, трудно се създават ИСТИНСКИ приятелства!
Аз, която съм много "отворена" за нови запознанства, трудно приемам на 100% хората. Може би критериите ни са други! Или може би трудно хората си пасват като пораснат! Знам ли...

Общи условия

Активация на акаунт