крем за отслабване Ренуе

  • 3 397
  • 10
  •   1
Отговори
Момичета,някой от вас ползвал ли е този крем Ренуе за стрии и прибиране на корема след раждане,който рекламират сега по телевизията?Моля ви ,коментирайте!

# 1
  • Мнения: 40
Да си призная и на мен ми стана интересно, макар да не вярвам Thinking
Но гледах рекламата и затова и аз като жабата вдигам крак - ако някой има повече инфо или личен опит нека да ни светне (но с нещо по-тежко) Joy

# 2
  • Мнения: 2 068
днес пуснах тема за него в красива мама
в началото се вързах  ooooh!
после взех да се ровя по форумите и намерих само отрицателни мнения за него
а и някои от снимките започнаха да ми се вижадт много познати  Thinking уж с крема се били мазали
http://www.youtube.com/watch?v=NCWEigfxlzA

# 3
  • Мнения: 493
Интересувам се ...не успях да открия други мнения в интернет newsm78

# 4
Аз пък нищо не можах да намеря на българси,а с чуждите езици съм малко скарана Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 068
Аз пък нищо не можах да намеря на българси,а с чуждите езици съм малко скарана Simple Smile
и аз  Blush но има http://translate.google.com/translate_t?hl=bg#  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 132
Макар всички да твърдим ,че не вярваме в чудодейни кремчета,трябва да си признаем,че рекламата е заинтригуваща.Аз също признавам,че след като я видях първия път любопитството ми надделя и се порових из нета,но безуспешно.  Whistling 

# 7
  • Мнения: X
Дне поръчах крема Ренуе, ще опитам и ви дам информация. Стискайте палци да има решение за всички Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 068
Дне поръчах крема Ренуе, ще опитам и ви дам информация. Стискайте палци да има решение за всички Simple Smile
ще стискам  Peace

# 9
  • Мнения: 0
 Simple Smileздравейте много съм заинтригувана като видях рекламата по телевизията за този крем Ренуе.
От няколко месеца се каня да си го купя  и незнам какво да направя. :thinking
Много съм объркана и незнам какво да направя.Моля ви ако някой го е използвал и има резултат моля пиши Simple Smile

# 10
  • Мнения: X
Здравейте, аз използвах два крема Ренуе, няма абсолютно никакъв ефект, дори и минимален. за стрии до 30 години, добър резултат дава лазерът. Премахва с леко обгаряне горният слой, търпимо е. За Варна в Терапията - Д-р Пенев, ниски цени, отлично качество.

Общи условия

Активация на акаунт