ЗА Д-Р МАКСИМ ЯКОВ ,МАЙЧИН ДОМ ВАРНА

  • 41 617
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Здравейте на всики.Simple Smile
Има ли някой  да е имал контакти с онко-гинеколога Максим Яков?Става въпрос за Майчин дом Варна.Дайте повече информация за него,като професионалист лекар.Благодаря на всички ,които ще пишат по темата.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Като професионалист-много добър.Като човек Confused

# 2
  • Мнения: 8
Преди три години той ми направи  операция. Беше изключително внимателен и отзивчив, както и всички останали от екипа му. Отличен професионалист. Освен това е лекувал снаха ми, която всъщност ми го препоръча. Засега съм чувала само прекрасни отзиви за него. Като професионалист. Какъв е като човек не ме интересува, защото лични контакти с него нямам.

# 3
  • София
  • Мнения: 12 545
След като изгледах репортажа с него по въпроса за Елвира Керемян - лично аз при такъв наглец никога не бих стъпила. Ако ще да е най-добрият.

# 4
  • на дъното
  • Мнения: 1 539
Мога само хубави думи да кажа за него.От всичките лекари при който съм била по -голям професионалист няма.

# 5
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Голям темерут и при него повече няма да стъпя. Около мен има много недоволни момичета от него. Мълчи като пън при прегледите, сумти, цъка си нещо и нищо не казва и после си плащаш за прегледа. Вадиш му думите с ченгел, ха мерсаж.
Това лято ще раждам в клиниката му и то само, защото лекарката ми се е пенсионирала и вече не изражда в Окръжна, имам й пълна вяра и за това се реших на Майчин дом.

# 6
  • Мнения: 15
Голям темерут и при него повече няма да стъпя. Около мен има много недоволни момичета от него. Мълчи като пън при прегледите, сумти, цъка си нещо и нищо не казва и после си плащаш за прегледа. Вадиш му думите с ченгел, ха мерсаж.




И аз съм на същото мнение Confused

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 10:53 от miss dior

# 7
  • Мнения: 2 898
Когато лежах в Майчин дом в стаята имаше две негови пациентки. Дойде да ги види, професионална грижа имаше, и те бяха доволни от това. Но ако аз  искам отговори, не бих избрала него. Наистина човекът не е по говоренето. А за докторската работа  си е майстор.

# 8
  • Мнения: 335
Като професионалист-много добър.Като човек Confused

# 9
  • Мнения: 1 218
Първоначално впечатление - лошо ...
Мълчи си , ако питаш нещо ще ти каже , ако не ...нямаш никакво инфо.

Но  ... когато настъпи момента на раждането - перфектен  Peace
Позвъних му по никое време , каза ми - "Веднага тръгвай, каквото и да е , аз трябва да видя как е бебето , ще те чакам "
За сведение,  преди това звънях и на другата си лекарка, която ми каза - "Ела на сутринта да видим, щот сега не съм на смяна  !!!!"
Прие ме , успокои ме, разпореди се ... и т.н.и т.н.

Аз съм от доволните  Peace
Второто бебе живот и здраве пак ще е при него    bouquet

# 10
  • Варна
  • Мнения: 21
Д-р Максим Яков е абсолютен професионалист.

Д-р Яков проследи  края първата ми бременност, която за жалост завърши с мисед ( съжалявам че ходих при други лекари в първите седмици)и той направи кюретажа - само за сведение - понеже е завеждащ Майчин дом Варна - неговите пациентки се ползват с предимство и особено внимание на персонала.

Аз не съм забелязала да мълчи, но и аз доста си разпитвах и той търпеливо ми отговаряше на всички въпроси, беше съпричастен с болката ми, а накря след интервенцията дори се опита да разведри мен и съпруга ми с уместа шега  newsm10.

Сега съм в началото на втората си бременност и пак ще отида при него !!!

# 11
  • Мнения: 3 621
И аз съм от доволните от д-р Яков. Преглеждал ме е около 10-тина пъти и аз нямам впечатление да е мълчалив, каквото съм го попитала ми е обяснил всичко.Той ми направи секциото, преди това лежах 7 дена в МД идваше всеки ден да ме види и да ме пита как съм, постоянно се интересуваше какви са записите на тоновете. Един път трябваше да ми направи доплер, ама беше влязъл в спешна операция, доплера ми го направи младия Яков, после той дойде да се извини.
д-р М.Яков единствен видя проблема при мен и спаси детето ми
По-добър гинеколог аз не съм срещала

# 12
  • Мнения: 751
Точно от такива положителни коментари избрах д-р Яков за мой гинеколог.Сега ми следи бременноста,а живот и здраве на лято ще ми направи и секциото.
Точно,защото е специалист го препоръчвам. Peace

# 13
  • Мнения: 212
И аз съм при д-р Яков. Мога да кажа само хубави неща за него.Да, до известна степен е мълчалив, но за сметка на това, като го питаш отговаря доста обстойно, не се държи грубо.Аз попаднах при него случайно, даже не бях чувала за него Embarassed, по-принцип исках да бъда при друг, но сега изобщо не съжалявам, че съм при него(вече повече от година) Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 144
Освен всичко , което са изброили момичетата , бих добавила и това , че е перфектен Диагностик и отличех Хирург !

Общи условия

Активация на акаунт