Детски стоматолог във Варна?

  • 27 388
  • 22
  •   1
Отговори
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 595
Търся детски стоматолог - ортодонт във Варна. Детето ми е на 1 г. 2 мес. и искам да го заведа за консултация и профилактика при някой, който е специалист ортодонт и и достатъчно търпелив да се занимава с бебета.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Водя сина си при Д-р Венелина Илиева. Много мила с децата, след прегледа винаги има по някоя дребна играчка за награда. На моя син много му харесва да ходи там. Ако те интересува ще ти напиша координати.

# 2
  • Мнения: 585
утре ще ходя при Теменужка Йорданова в Стоматологията насочи ме моята зъболекарка , сина ми има шиечни кариеси на 4 всичко  от 8те си зъба . Ще ти пиша за впечатленията си  като мине . Дано не отивате и вие по повод като нашия

# 3
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 595
Водя сина си при Д-р Венелина Илиева. Много мила с децата, след прегледа винаги има по някоя дребна играчка за награда. На моя син много му харесва да ходи там. Ако те интересува ще ти напиша координати.

Би ли ми дала координати? А колко големи деца приема, защото малката е на 1 г и 2 месеца и не зная как ще я накарам да си отвори устата  Grinning, а искам да й видят зъбчетата и захапката?

кейт888, би ли дала и ти отзиви от стоматоложката?

# 4
  • Мнения: 21
  Интересувам се от координати на   Д-р Венелина Илиева   пишате ако някой ги има

# 5
  • Мнения: 431
"...д-р Венелина Илиева, кабинетът се намира на ул *Радко Димитриев* (пада се зад ресторант Рощок). телефони: сл. тел 616 831, моб тел. 0888 202 896."
Позволих си да цитирам от др.тема  Wink
Успех !

# 6
  • Мнения: 21
Благодаря  много

# 7
  • Мнения: 585
аз ще пиша след 19 ти , тогава ни е часа

# 8
  • Мнения: 24
Здравейте, интересувам се от темата  Peace И аз искам да заведа дребното на стоматолог. Ще изчакам отзивите за д-р Илиева.

# 9
  • Мнения: 585
ДНЕС бяхме при Теменужка Йорданова в стоматологията много е натоварена ,  1 час чакахме , оказа се обаче че гела с който трябва да ни намажат го няма в момента , и ще го имат на 12 март , не ми се чака дотогава че растат много  агресивно кариесите на дребния и в понеделник ще се чуя с доктор Бозуков за час , той поне по телефона ми каза че има гела

# 10
зА КАКЪВ ГЕЛ СТАВА ДУМА ?

# 11
  • Мнения: 585
флуоридн гел или паста която се слага за 2 минути на зъбите и укрепва емайла , оказа се обаче че за пациенти на 1.5 години не става  , трябва да се сложи на сух зъб и да се стои две минути така с отворена уста , а това поне моето дете няма как да го накарам да изпълни , така че лечение за нашите кариеси няма чакаме да станем на 3 години  и да сме по сговорчиви. Сега почиствам устата след всяко ядене и минавам с кислородна вода и вода разредени 1/1  , но не виждам ефект

# 12
Zdraveite. Mojete li da mi izpratite koordinatite na  Д-р Венелина Илиева.

# 13
  • Мнения: 431
Малко по-горе съм ги написала  ooooh!...

# 14
  • Варна
  • Мнения: 53
Живо се интересувам от темата, останах без стоматолог  Cry Водих щерката при добър специалист (не е детски стоматолог, но с добър подход), но последният път малката много се кривеше, дърпаше и нищо не успя да направи човека, каза ми че е най-добре да я заведа при специалист, не можел повече нищо да направи. Прав си е човека, няма как да му се сърдя, но сега не знам къде да я заведа  Rolling Eyes Има 2 кариеса и 1 пулпит, работата е спешна  Sick Лошото е, че като разбра, че вече не можем да ходим при "нейният д-р", отказва на друго място да я водя. Видях, че сте препоръчали една стоматоложка по горе в темата, ще се радвам и  на други предложения и дано повече хора се включат  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт