а-дерма

  • 13 640
  • 8
  •   1
Отговори
здравейте.синът ми е на 11 месеца и е с диагноза атопичен дерматит.досега ползвахме продуктите на мустела,но искам да сменя с а-дерма.бихте ли ми казали как точно се казват шампоана,млякото за тяло и олиото за вана,защото в аптеката трябва да ги поръчат,а незнаят точните наименования.предварително благодаря

# 1
  • ЕН
  • Мнения: 543
http://www.framar.bg/product.php?master_cat=56&name_cat=%D0% … D0%98%D0%9A%D0%90 на този сайт може да откриеш продуктите на А-ДЕРМА. за бебенца търси синята серия. зелената е също за бебета, но за по силно изразен дерматит
това е което ние ползваме от бебета, олио не съм купувала, защото купувам на друга марка:
шампоан GEL MOUSSANT DOUCEUR -body and hair -500мл - синя серия
успокояващо тоалетно мляко без изплакване LAIT DE TOILETTE APAISANT- face and body -500мл - синя серия
защитните кремове също им са хубави . ако още нещо те интересува ми пиши
 Hug Hug Hug

# 2
  • Мнения: 4 290
Dermo-Pediatrie  шампоан
Exomega - шампоан-гел, олио, мляко за след баня.
Аз ги ползвам за децата ми от известно време, добри са.

# 3
  • Мнения: 178
Страхотни са продуктите им.В сайта по-горе ги има всичките,ние ползваме сапуна(по препоръка на дерматолог) и тоалетното мляко за тяло и лице без отмиване от синята серия.Млякото е LAIT DE TOILETTE APAISANT

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 10:16 от ninata

# 4
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Може да опиташ и с Linola Fett душ олио.

# 5
  • Мнения: 873
ние ползваме Екзомега-крам за лице и тяло,обаче детето реве,когато го мажа,особено по лицето,което и е цяла зима сухо и зачервено.дали е възможно да пощипва този крем newsm78когато я мажа с крем за студено време и вятър на Бюбхен,се кефи,а от Адермата реве Thinking
иначе дава резултат,но не толкова скоро,колкото очаквах Peace

# 6
  • Мнения: 109
А-дерма екзомега ,зелената серия е за атопична кожа. Някои от кремовете на синята серия съдържат цинк,който е абсолютно нежеланелен за АД. А действието на екзомега е невероятно!!!

# 7
благодаря на всички

# 8
  • Мнения: 284
Ползвала съм продуктите на А-дерма за малката ми дъщеря поради атопичен дерматит.Много съм доволна,невероятни са!

Общи условия

Активация на акаунт