Може ли обикноени бисквити с АМ на 8 м бебе?

  • 5 480
  • 18
  •   1
Отговори
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Може ли да дам за закуска обикновени бисквити на Победа с АМ?
Имате ли опит колко бисквитки трябва да сложа на 200 мл мляко?

Благодаря предварително  Hug!

# 1
  • Мнения: 2 100
Не съм давала обикновени бисквити на детето като е било толкова малко. Въвела ли си глутен в менюто на детето си? Ако да, има хубави каши-бисквитени. Пробвай с тях. Другото, което е- обикновените бисквити са доста сладки, не е добре детето да хапва толкова сладки неща.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 834
По-добре да пробваш първоначално с някои бебешки бисквити-напр.Плазмон,Хип.
Идеята за бисквитена каша на този етап също е много добра Peace

# 3
  • Мнения: 48
Аз  слагах бисквитка ( Закуска) в киселото мляко , но дъщерями беше на 10 месеца и половина.После спрях  - наистина са твърде сладки. Идеята с бисквитените каши и на мен ми се вижда доста по добра. Дъщеря ми обожава бисквитените каши на МИлупа. Simple Smile Преди това сам и давала да си гризе обикновени бебешки бисквити на Гербер.

# 4
  • Мнения: 27 524
Може  Peace
За 200мл мляко ще идат доста бисквитки, съмнявам се, че ще може да го изяде цялото това количество. Прави му по-малко до желаната от теб/него гъстота.

# 5
  • Мнения: 3 993
Сигурно може, но аз не бих дала. Имам от бебешките бисквити на Хип, даже на тях пише, че може да съдържат следи от яйца и ядки. Предполагам,че тези обикновените Победа със сигурност съдържат такива следи. Затова не бих дала. Презастраховам се.  Simple Smile

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Може, аз съм давала. Но по-добре давай Закуска, много по-добре се разтварят. А количеството зависи какъв биберон ползваш. Аз полвам NUK за каша и слагам по 1,5 бисквити Закуска или 2 обикновенни. И трябва водата да е леко топла, за да се разтворят по-добре.

# 7
  • Мнения: 9 973
правя на око,но аз с пр.мляко,защото е голям.
бисквити давах чичи бебе,сега закуска

# 8
  • Мнения: 4 433
Аз не съм слагала в АМ,но в кисело мляко да...
..с бисквити Закуска.

# 9
  • Мнения: 4 784
Аз бих избягвала обикновените бисквити поне до към годинката. По - добре използвай бебешките. Има на почти всички фирми. Най - често купувах на Хип и на Алете.

# 10
  • Мнения: 284
Слагала съм бисквити "Закуска" в АМ,но след 1годинка.

# 11
  • Мнения: 405
Естествено, че може - стига да си въвела глутен. И да - направи за проба по-малко количество. и на мен ми се вибдат множко тези 200 мл. АМ...доста бисквите ще глътне, а и количеството ще е много Simple Smile

# 12
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Понякога за закуска и давам АМ+бисквити Закуска, но гледам да е много на рядко, защото наистина са много сладки.

# 13
  • Мнения: 1 372
Може, но по мое мнение трудно се разтварят в млекото и ще ти запушват биберона. По подходящи са бебшките, защото те са си приготвени да се разтварят лесно в млякото.

# 14
  • Мнения: 1 669
Не съм давала обикновени бисквити. В МК слагам по една бебешка, а иначе Закуска давам отскоро с кисело мляко.

Общи условия

Активация на акаунт