за бирената мая

  • 8 770
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 951
Стана ми навик всеки ден да пускам тема  Embarassed
Четох в темите, че мамите препоръчват бирена мая и рационално хранене вместо синтетични витамини. Вече усещам липса на витамини /нацепиха ми се ъгълчетата на устните, ноктите ми имат бели петънца от 1 седмица .../, явно старанието ми да се храня рационално не е достатъчно  newsm78 Днес си купих бирена мая, на нея пише 3 х 2 таблетки, при активно спортуващи дозата може да се удвои; състав: автолизирана бирена мая 200 мг; Каква е препоръката ви за дневното количество, което трябва да се взима /чувствам се като активно спортуваща  Mr. Green/, в продължение на колко време и не се ли дебелее от нея? За сега кантара не мърда надолу, но поне да не се движи нагоре  badscale, защото  smile3535 или   261uu, даже направо  Animal Pig

# 1
  • Мнения: 397
Здравей,

Ами аз я взимах така, както пише на опаковката - 3х2, не забелязах да съм надебеляла, мисля, че няма такъв ефект. Поздрави! Ала

# 2
  • Мнения: 5 255
Пиех от немската бирена мая.
Ами буквално се освиних  Animal Pig
Спортувам, спрях сладките неща, обаче си пиех бирената мая.

Малко офф: Една вечер превключвайки каналите на TV попадам на предаването на Митьо Крика. Загледах се. Едно момиче се обади в ефир - каза че иска да напълнее. Поиска му съвет. Първото, което я посъветва е да отиде до аптеката и да си купи бирена мая.
И аз  Shocked, после  doh, и накрая спрях да я  пия /бирената мая/.
Кантара мръдна с 5 кг. надолу, но има още много за "мърдане"  Blush  Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 6 249
До скоро я пиех - 3x2, след това намалих 2x2 и в момента съм я спряла. Не ми действа дебелеещо, не че нямам да свалям кг от бременността, но бирената мая не ми пречи. Но пък мъжа ми като иска да качи някой кг пие бирена мая (3x5) и наистина качва кг. Rolling Eyes Мисля, че при мен кърменето ме спасява съвсем да не стана   261uu
Пробвай и ще разбереш Wink. Бирената мая действа много добре за "пречистването" на кръвта, което мисля е важно след раждане. А също и за увеличаването на лактацията.

# 4
  • Мнения: 7 837
Пиех 2х2 хап4ета.
Скоро ми свърши последната опаковка, а тук няма  Sad
За 6 месеца, през които я пих, отслабнах 7 кг.

# 5
  • Мнения: 2 655
И аз след като се прибрах от Америка си купих бирена мая. Реших, че вече ще гледам бебето по бг варианти, което вкл. и бирената мая. Така се стигна до няколко кг., за няколко седмици, че веднага си поръчах от готините витамини в Америка.
И вообще не се чувствах добре. Постояно бях уморена и отпаднала. Според мен не струва. Не можах да свикна с нея.
Е разбира се и с педиатрите не мога да свикна все още, но това е друга тема. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт