Davate li boza na decata si?

  • 485
  • 6
  •   1
Отговори
Zdraveite mami.
Moeto momichence e na 9 meseca i polovina i se hrani samo v 21.00h s mliako, no ot niakolko dni ne go iska. Niakoi daval li e boza na deteto si i po koe vreme?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 918
Ако мислиш, че млякото може да бъде заместено с боза, не си права. Ако не иска адаптираното, опитай с кисело, макар че не е зле да изчакаш поне още месец за него. Но ако се налага...

За бозата те съветвам да не бързаш, не е питие за 9 месечно!

П.П: А под мляко кърма ли имаш предвид?

# 2
  • Мнения: 303
Аз също мисля, че бозата НЕ може да е заместител на млякото. Най-малко заради простата логика, че едното е въглехидратна, а другото- протеинна храна.. Ако мога така да се изразя Confused

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Пък да не говорим, че е и ферментирала..определено не става за бебе NaughtyНали знаеш, че съдържа и алкохол...

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Освен всичко съдържа и изкуствени поссладители....то аз вече не я пия пък камо ли да си дам на детето....никога.......особено като си представя и санитарните условия при които я приготвят.......

# 5
  • Мнения: 3 550
Откакто съпругът ми купи една боза 2,5 литра, която стоя отворена в жегите на масата в кухнята в продължение на 10 дни и не се вкисна, боза не купувам.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Много странно, как ви е  хрумнало да замените млякото с боза?! newsm78
Абсурдно ми се струва. А такава напитка не давам на бебето.
Предполагам, че  вечерното хранене  е  с адаптирано, така изглежда, та или смяна с кисело или просто трябва да се  предложи  друга вечеря...

Общи условия

Активация на акаунт