Чашка за кърмаче...?

  • 389
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 342
Здравейте, доста се чудех дали да не пиша в подфорума "На пазар", но сметнах, че тук ще ми дадете по-компетентно мнение  Hug
Понеже бебка не иска да пие вода с биберон, а с лъжичка ми е неудобно се замислих да й взема чашка с накрайник. Въпросът ми е дали на нашата възраст е подходяща и също така понеже се кърмим има ли опасност да се отбие?
Ако съветите ви са "ЗА" такава чашка, моля препоръчайте ми марка.
Предварително благодаря!   bouquet

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Синът ми пиеше лятото  от обикновена чаша. С накрайника на Авент го пробвах, но само си играеше. Към 9-10 месеца пропи със сламка. Сега вече пие и от на Нуби чашите,  но е доста по - голям

# 2
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ние имаме накрайник на Авент и едно шише с мек накрайник май на Бертони. ОТначало пиеше доста ентусиазирано от тях, но сега не проявява интерес. Когато сина ми беше на възрастта на твоето бебе му предлагах и от обикновена чашка и той пиеше с охота. Много бързо се научи и сега основно така пие вода.  Peace

За жалост каквото и да те посъветваме, беборанчето ти може да е на друго мнение!  Wink

# 3
  • Мнения: 9 467
Не се притеснявай, че не пие вода Peace
Сега е зима-няма никакъв проблем, водата от кърмата/АМ/ е достатъчна.
Нашия син пропи вода 11-ия месец-до тогава, ни капка ни сок Mr. Green
И на нашия му бе по-лесно със сламката, той не е сукал никога биберон-залъгалка, нито пък е пил нещо от шише, и може би поради тази причина, не искаше шише с биберон /за водата/ или от онези с накрайника Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт