Д-р Янева и Д-р Филчев от 5 МБАЛ София

  • 3 232
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 317
Моля ако някой има координати на Д- р Яневаи Д-р Филчев  от детската клиника към 5 градска болница да ми пише . Скоро лежахме в отделението и тя ми направи много добро впечатление , но не успях да и взема визитка при изписването ни . Благодаря предварително !

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 22:27 от meli_80

# 1
Моля ако някой има координати на Д- р Яневаи Д-р Филчев  от детската клиника към 5 градска болница да ми пише . Скоро лежахме в отделението и тя ми направи много добро впечатление , но не успях да и взема визитка при изписването ни . Благодаря предварително !
Моля ако някой има координати на Д- р Яневаи Д-р Филчев  от детската клиника към 5 градска болница да ми пише . Скоро лежахме в отделението и тя ми направи много добро впечатление , но не успях да и взема визитка при изписването ни . Благодаря предварително !

# 2
д-р филчев 0887300074 но май не работи с касата

# 3
Д-Р.ЯНЕВА и Д-Р Бранкова са най - СТРАХОТНИТЕ,ЗНАЕЩИ И МОЖЕЩИ ДОКТОРКИ,КОИТО ПОЗНАВАМ.ЛЮБОВТА ИМ КЪМ ПАЦИЕТНИТЕ,КОМПЕТЕНТНОСТТА И ПРОФЕСИОНАЛИЗМА,СЪЧЕТАНИ С МЛАДОСТТА ИМ СА ЕДНА УНИКАЛНА КОМБИНАЦИЯ,КОЯТО УСПОКОЯВА ТРЕВОЖНИТЕ МАЙЧИНИ СЪРЦА И КАТО ВЪЛШЕБНИ ФЕИ ЛЕКУВАТ БОЛНИТЕ ДЕЧИЦА.ИСКАМ ДА ВИ КАЖА,ЧЕ ТЕ-Т.Е. Д-Р ЯНЕВА ,  Д-Р БРАНКОВА СА НИ ЛЮБИМИТЕ,НО И Д-Р КАЛИНОВА(СЪЩО СТРАХОТНА МЛАДА ДОКТОРКА) И Д-Р ДИМИТРОВ,Д-Р ПОПОВ , Д-Р ТОМОВА И Д-Р ВАНЧЕВА СА ПЕРФЕКТНИ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ,ПОСВЕТИЛИ ЖИВОТА СИ НА ЧЕСТО БОЛЕДУВАЩИ ДЕЧИЦА,КАТО МОЯТА ТОНИ(КОЯТО ИЗРАСТНА В РЪЦЕТЕ ИМ) И НА СТОТИЦИТЕ БОЛНИ ДЕЧИЦА,ПОСЕЩАВАЩИ ЕЖЕМЕСЕЧНО КЛИНИКАТА.ИСКАМЕ ДА БЛАГОДАРИМ И НА СТРАХОТНИТЕ СЕСТРИЧКИ,РАБОТЕЩИ В КЛИНИКАТА,КОИТО КАТО НЕУМОРНИ ПЧЕЛИЧКИ КРАЖЪТ ОКОЛО БОЛНИТЕ ДЕЧИЦА И СЕ РАЗДАВАТ НА 100%.ПРЕДИ 4 ДНИ БЯХМЕ ИЗПИСАНИ ОТ КЛИНИКАТА,СЛЕД ПОРЕДНОТО БОЛЕДУВАНЕ НА МОЯТА ТОНИ И ОСВЕН БОЛЕСТТА,КОЯТО БЕ ОВЛАДЯНА БЪРЗО,НАЙ-МНОГО СЕ РАЗОЧАРОВАХМЕ ОТ ЛИПСАТА НА УНИКАЛНАТА ДОЦЕНТ РАДИВЕНСКА,КОЯТО СЕ ПЕНСИОНИРА ПРЕДИ НЯКОЛКО МЕСЕЦА.ДОЦ. РАДИВЕНСКА,АКО НЯКОГА ПРОЧЕТЕТЕ ТЕЗИ РЕДОВЕ ИСКАМ ДА ЗНАЕТЕ,ЧЕ КЛИНИКАТА НИКОГА НЯМА ДА БЪДЕ СЪЩАТА БЕЗ ВАС Cry.ВИЕ БЯХТЕ СПОЙКАТА НА ТОЗИ КОЛЕКТИВ И ОТСЪСТВИЕТО ВИ СЕ УСЕЩА  БОЛЕЗНЕНО(ОСОБЕННО ОТ НАС-РЕДОВНИТЕ ПАЦИЕНТИ,КОИТО ИМАМЕ ЩАСТИЕТО И КЪСМЕТА ДА ВИ ПОЗНАВАМЕ И ОБИЧАМЕ Hug Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51).МИЛИ ДОКТОРИ И СЕСТРИЧКИ,СЪРДЕЧНО ВИ БЛАГОДАРИМ ЗА ГРИЖИТЕ,ВНИМАНИЕТО,ЛЮБОВТА И ПРОФЕСИОНАЛИЗМА ВИ И ВИ ЖЕЛАЕМ МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ!!!С МНОГО ОБИЧ И ОГРОМНА ПРИЗНАТЕЛНОСТ-ТОНИ,ПОЛИ И МАМА ПЕТЯ smile3525 newsm51 smile3525

# 4
АЗ СЪМ ТОНИ-БЛАГОДАРЯ ВИ И ВИ ОБИЧАМ И КОГАТО СЕ РАЗБОЛЕЯ НЕ СЕ СТРАХУВАМ,ЗАЩОТО ЗНАМ,ЧЕ ВИЕ СТЕ ТАМ И БДИТЕ НЕУМОРНО НАД ВСИЧКИ БОЛНИ ДЕЦА!!!ДОЦЕНТ РАДИВЕНСКА, ВИЕ СТРАШНО МИ ЛИПСВАТЕ-ОБИЧАМ ВИ! ТОНИ  smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525  smile3525smile3525 ВИЕ ЗАСЛУЖАВАТЕ ВСИЧКИТЕ ЦВЕТЯ НА ЗЕМЯТА,ЗАЩОТО ПРАВИТЕ МАЙКИТЕ СПОКОЙНИ И ЩТАСТЛИВИ А БОЛНИТЕ ДЕЦА-ЗДРАВИ  ylinfant newsm30  ylinfant newsm30 newsm32 newsm32 newsm32 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт