някой знае ли как???

  • 496
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Здравейте,сина ми е записан на ясла от октомври месец,но страшно много боледува и реших да не го пускам след нова година,иска ми се да мине зимата и да запо1не да ходи пак от април примерно.Чудих се как точно трябва да процедирам  newsm78 Предполагам трябва да говоря с директорката.Знам че има някакъв начин с медицинска бележка от педиатъра че боледува,която да се носи 1 път месечно.Може ли с някаква молба,да му се пази мястото или по домашни причини......Изобщо не ми е ясно,а ми се иска да съм подготвена преди срещата с директорката(възпитателката)Много ще съм ви благодарна за всякаква инфо  Hug

# 1
  • Мнения: 530
И мойто момченце боледува и редуваме бележка от педито с молба да отцъства по семеини причини.Все пак говори с директорката нашата е много разбрана .Аз в го пускам само за по2-3 дни месечно да ходи.

# 2
maria4r , правилно си разсъждаваш,че  трябва да говориш с директорката  на яслата.


Иди и  й обясни същото,което си написала тук. bowuu

# 3
  • Мнения: 1 447
Дъщеря ми също боледуваше и я бях спряла от ясла.Когато говорих с директорката бях решила да я изпиша и на пролет да я запиша пак.Жената ми предложи да не изписвам детето,а два пъти в седмицата да вземам храна от яслата и така детето се води по списък и не губи мястото си.На пролет си тръгна без проблем.Бях много доволна от този вариант,явно жената ми влезе в положение.
Но наистина най-добре е да говориш с директорката.Тя ще реши как да постъпите.

Общи условия

Активация на акаунт