Прахосмукачка - препоръчайте!

  • 845
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 718
Необходима ми е лека, маневрена прахосмукачка, която да се почиства лесно. Моля да ми препоръчате марка и модел!:-)

# 1
  • France
  • Мнения: 726
За Сф ти е нужна такава с воден филтър, защото поглъща целия прах. Аз от 5г ползвам такава и виждам разликата. Почиства се за 3 мин.

# 2
  • Мнения: 3 377
Моята е лека, малка и удобна прахосмукачка Boch със сменящи се хартиени торбички. Аз също съм доволна, но много приятелки казват, че тези с воден контейнер са по-добри, защото задържат всичката прах. После контейнерите само се изплакват. Може би следващата ми ще бъде такава  Peace

# 3
  • Мнения: 25
Philips с контейнер и филтър, който се мие. Продават ги в Техномаркет и Технополис. Супер мощна и безшумна, лесна за поддръжка.

# 4
  • Мнения: 1 165
Здравейте.Побутвам темата, че е крайно време вече да си взема прахосмукачка, а не знам каква.Искам да е мощна, с контейнер и ХЕПА филтър.Бихте ли ми препоръчали нещо?
Philips с контейнер и филтър, който се мие. Продават ги в Техномаркет и Технополис. Супер мощна и безшумна, лесна за поддръжка.
Би ли ми казала кой модел е този на Филипс, че ми ги препоръчаха като марка, а и като чета е точно това, което ми трябва

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
След като прилежно изчетох всички теми от библиотеката се спрях на Zelmer. МНого съм доволна, смуче зверски, има Хепа филтър, четка за паркет и е с хартиени торбички.

Общи условия

Активация на акаунт