На пазар в Одрин

  • 157 480
  • 446
  •   1
Отговори
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Някой знае ли кога става големия пазар за дрехи в Одрин?Аз чух ,че имало такъв или ако някой е ходил нека сподели!

# 1
  • Мнения: 267
аз искам да знам кога са намаленията и къде  newsm78,май в галерията имало сега ама не съм сигурна

# 2
  • Мнения: 5 140
незнам кога е пазара на дрехите, но знам че Персил-а е супер евтин и е много добър, ползвах цяло лято и искам пак

Русана, ти си по близо там, а и има доста ходещи от Хасково на пазар в Одрин, не познаваш ли такива да ти кажат кога има пазарен ден

# 3
  • Мнения: 65
Големия пазарен ден в Одрин е в сряда.Пазара става на улицата до автогарата.

# 4
  • Мнения: 5 140
Яна това всяка сряда ли е?
и само до автогарата ли е или и на други места?

# 5
  • Мнения: 65
До колкото знам всяка сряда, на много дълга улица до автогарата, но в Лозенград извинявай за Одрин не знам, но ще разпитам и ще пиша.

# 6
  • Мнения: 156
 Пазара е в петък, често ходим до Одрин.

# 7
  • Мнения: 267
чесно да си призная,родителите ми са от свиленград ( още по - близо ),а никога не съм ходила,но сега чух че имало големи намаления и искам да отида на пазар
А за праха и аз пера с талкъв вече 1 година,супер е и е многоо бавно свършва  Peace

# 8
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
И аз знам че бил в петък пазара им в Одрин!А дали има големи магазини за дрехи в Одрин като МОЛ например!За праха за прането сега чувам от вас момичета,но смятам да си взема за да го пробвам!Ние искаме да отскочим до там за да си понапазарим ,защото чак до Истанбул ни е доста далечко а и няма да можем да се оправим с личния автомобил.А знаете ли горе-долу цените дали да както в Истанбул или е по-скъпо?Който е ходил нека сподели !

# 9
  • Мнения: 5 140
Отдавна съм ходила, но би трябвало когато им е пазарния ден, в случая петък да е по евтино, била съм на такъв пазар в Турция, но в друг град. А праха Персил излиза супер евтино за 9 кг около 24 лв и няма нищо общо с тукашния дето се продава. А за МОЛ-ове незнам дали има, може и да има Одрин не е малък град. Hug

# 10
  • Мнения: 156
Да имат два по-големи магазина, за цените не мога да кажа дали са като в Истанбул, но определено си заслужава човек да отиде

# 11
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
А знаете ли къде се намират тези по-големите магазини?Аз ще си търся и кожено яке от естествена кожа и за това питам .

# 12
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Аз съм ходила преди много години,само ,че сме обикаляли само по Капълъ чарши и там знам ,че в нея има доста магазинчета което имат голямо предлагане.Била съм и в новата част на града но току що се развиваше все още и само съм влизала в един хипермаркет ЕСПА.Та този район само ми е познат.Обяснете ми моля,ви ако сте ходили в тези 2 големи магазина по-точно къде се намират  а аз ще се опитам да ги търся.Благодаря ви  предварително!

# 13
  • Мнения: 5 140
е там ако не намериш яке от естествена кожа, здраве му кажи, би трябвали да има магазини за кожени изделия, пак ти казвам отдавна съм ходила и от тогава има 100% промяна, свеки ходи лятото и каза че имали много неща, сега се сещам, че и тя си взе тогава евтино яке- манто незнам как да го обясня, така че ще намериш със сигурност. Peace

# 14
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
И аз на това се надявам а и за малката искам да взема нещо или и за нея яке,дрехи и  бельо.Аз турската стока я харесвам много повече от китайската и доста ми се е приходило направо до там.По принцип ходим до Димитровградския пазар,но там само боклуси с такова впечатление съм останала

Общи условия

Активация на акаунт