Кога се прибират мъжете ви?

  • 8 299
  • 143
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Закъсняват ли мъжете ви след работа или се връщат на време, а може би си идвате заедно? Споделете. Ще ми бъде любопитно. Моят мъж често закъснява и това е нещото, което ужасно ме дразни. Как е при вас?

# 1
  • Мнения: 29
Заедно! И натам и насам.Колата е обща, няма само един да се вози комфортно я! Пък и така й изпълваме капацитета и вредните емисий на глава от населението са по-малко.

# 2
  • Мнения: 572
Моят приятел си се прибира веднага след работа, ако ще закъснее се обажда предварително и споделя какво ще прави.

# 3
  • Мнения: 2 657
Веднага след работа се прибира,ако вероятно закъснее се обажда да каже WinkЗа мен се отнася същото,но в повечето случаи той идва да ме прибира,защото работя предимно само вечер.

# 4
  • Мнения: 646
Моят съпруг е със свободна професия и се прибира в зависимост от ангажиментите, рядко късно- след 20 ч.

# 5
  • Мнения: 221
Моят съпруг се прибира веднага след като свърши работа.Не излиза сам с приятели, винаги се прибира за да ни вземе и нас и след това всички заедно отиваме на заведение или по магазините. А обикновено приятелите си ги кани в къщи.

# 6
  • Мнения: 46 488
Работим заедно, тръгваме си заедно. Но ме оставя вкъщи и отива до градината да вземе детето, после се прибират.
Едно време баща ми винаги закъсняваше, подсъзнателно или баш си съзнателно търсех мъж, който няма да го прави Blush

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Доста преди мен приключва работа.

# 8
  • Мнения: 197
Моя веднага след работа, някой път ми се иска да закъснее, ама няма  Rolling Eyes

# 9
  • на майната си
  • Мнения: 425
Работим с голяма разлика във времето. Когато е на работа, аз съм с колата и го карам. През седмицата се случва да пие бира с колеги за 1/2 - 1 час, аз нямам мерак и не ходя с него. Предупреждава, когато ще се забави, в нашето семейство излизането сам не е проблем - стига да не е за сметка на единия Simple Smile.

# 10
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 491
Моят се прибира нормално към 23:30.Професията му е свободна и зависи от клиентите си.Не ме дразни ни най-малко,защото бяхме колеги и преди детето и аз не се прибирах преди 20-21 часа.Сега гледам да му спестявам ангажиментите по дома,защото е преуморен.Уважавам много факта,че се разсипва от работа,за да ни осигури достойно съществуване.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 252
Като всеки програмист често му се случваше да се заплесне в работа и да закъснее. Но откак се наложи да кара детето на градина и да го прибира няма шанс да закъснее.

# 12
  • Мнения: 1 897
През зимния сезон-преди мен. След работа взема детето от ясла и се прибира.
През лятото-след мен. Тогава имат повече работа и обикновено се прибира около 19.00.

# 13
  • София
  • Мнения: 12 554
Закъсняват ли мъжете ви след работа или се връщат на време, а може би си идвате заедно? Споделете. Ще ми бъде любопитно. Моят мъж често закъснява и това е нещото, което ужасно ме дразни. Как е при вас?

Ами понякога в 4 сутринта, понякога в полунощ  Joy зависи каква смяна е.
Сега извън рамките на шегата - професията му е такава, че работи на смени. Прибира се веднага щом се освободи.  Wink

# 14
  • Мнения: 388
Като всеки програмист често му се случваше да се заплесне в работа и да закъснее.
В такъв случай обикновенно закъсняваме заедно, защото работим заедно... просто го изчаквам да приключи. /малко гадничко защото така рядко му се отдава да ме изненада след работа  Sad/
Когато сме на отделни места (при клиент например) по-често се отплесва, но винаги ми се обажда като закъснява (или аз на него).

Общи условия

Активация на акаунт