рядко срещано име за момченце

  • 4 279
  • 42
  •   1
Отговори
  • Canada
  • Мнения: 649
Здравейте, тъй като ни изненада новината че бебчето ще е момче, нямаме никаква идея за име. Не искаме да го кръщаваме на някого, затова няма значение и буквата. Искаме да измислим някакво име, което да е рядко срещано (може и чуждо, но да не звучи тъпо на български) и интересно. Може и да означава нещо. Ако някой има някаква идея, моля да пише. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 148
Оня ден в градинката чух едно,т.е.,2в1,де,ако те устройва Laughing Името на детенцето беше Симеон- Алекзандър.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=3930
Тук има доста интересни имена, съчетани с описание и на характера, най-отдолу можеш да разгледаш и имената от цялат азбука.  Peace

# 3
  • Мнения: 3 675
Аз лично никога не бих си кръстила детето с две имена.Балин, Зарин,Милослав, Стоимир, Янани, имена от славянски произход.Това са рядко срещани, нали за това пита авторката.

# 4
  • Мнения: 1 691
Иван  Whistling Изключително рядко име на фона на Алекс, Виктор, Кристиян и Мартин.

Може и да означава нещо. Ако някой има някаква идея, моля да пише. Благодаря!
Всяко име означава нещо, макар и ние да не знаем точния смисъл. Разгледай линка на априлска мама, сигурно ще ти хареса нещо.

# 5
  • Canada
  • Мнения: 649
Благодаря на всички за отговорите.
Иван  Whistling Изключително рядко име на фона на Алекс, Виктор, Кристиян и Мартин.
Това наистина ме разсмя... Така е, всяко време си има модерните имена.

# 6
  • Мнения: 0
От българските имена -Генадий,Августин,Сава,Максимилян,Тервел,Зарко,Звезделин,Детелин,Горан.От чуждоезичните имена-Стив,Кристън и Ерик.Сещам се и за Гордан,Грек и Алис.

# 7
Добрин,  Доброслав, Бойчин,  Бойко, Тихомир,  Томислав, Ярослав, Янислав, Венислав, Венко, Деян, Милан, Ростислав, Вячеслав, Светослав, Цветан, Цветомил, Цветомир, Цветослав, Светлин, Искрен, Ясен, Явор...


 


 

# 8
  • София
  • Мнения: 44 084
Илия.
Юлиа/ян също сред децата не съм го чувала....

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 19:45 от Angel_Dust

# 9
  • Мнения: 1 763
Самуил.

# 10
Благовест, Влад, Венцеслав, Иво, Калин, Росен, Венелин, Веселин, Волен, Цветимир   Peace


 
 

# 11
  • Мнения: 11
Данаил, Давид и Адоний

# 12
Делян, Добриян, Добромил, Владислав, Велизар, Красимир  Peace


 

# 13
  • Мнения: 6 992
Траян, Лазар...
Малко по-дълго, което скоро не съм срещала - Лъчезар.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 529
Асен,Богомил,Велин,Дамян,Тома,Павел,Любен,Цветан,Ярослав.

Общи условия

Активация на акаунт