авелокс на 12 г дете

  • 4 520
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте .Бих искала да се обърна към вас за съвет.Моя син е с астма от 8 години.От сряда започна да кашля.Заведох го на лекар и тя му изписа клабакс/кларитромицин/.Но следприема на 2 хапчета лицето почервеня и се обрина  и дежурната лекарка в събота му ги спря.Днес личната ни даде направление за пулмолог и тои ни изписа авелокс 400мг.В листовката и в интернет пише че е абсолютно противопоказно за деца.Дадох му едно хапче и вече не знам какво да правя.Тои е с диагноза перибронхит.Има снимка но никакви други изследвания не са му правени.

# 1
  • във фурната
  • Мнения: 595
Не вярвам лекаря да не знае за това,щом го е изписал,е преценил съотношението полза/риск.

# 2
  • Мнения: 677
Не искам да се бъркам и да те плаша. bowuu
Лекаря си е лекар,но аз съм пила Авелокс, а съм на 33г.
Всички странични ефекти,които бяха изписани в листовката се появиха като най-малкото беше кръвно 80-60.
Знам,че по интернет консултациите са несериозни,но поне говори с лекуващият лекар,или с друг специалист.

# 3
Благодаря ви момичета .Днес педиатърката го смени със Зинат в комбинация с гентамицин.Вече това ми се струва по нормално лечение.Истината е че в Бургас сме жива трагедия и има само един детски пулмолог .който за наш късмет отсъства или ако е тук има минимум 5о човека и не може да се вредиш.Миналата година бях във София във и там ти назначават всички възможни изследвания.А тук дори и рентгенова снимка не ти правят.Аз сама реших и му направих.Наистина е срамота в един такъв голям град да няма свестни лекари а само печелбари и търговци.

# 4
Skypa, ne iskam da te pla6a,no AVELOX/Авелокс/ ili AVALOX trqbva da byde zabranen sys zakon.
Tova e antibiotik,kojto silno uvrejda 4ove6kiq organizym,za syjalenie 4esto dori trajno.Absolutno protivopokaten do 20g. vyzrast.Naj-ve4e pazete 4erniq drob ,stomaha i pankreasa na deteto,spazvajte dieta izvestno vreme,zadyljitelni razhodki na 4ist vyzduh,ako e vyzmojno vsekidnevno!
Nikoga ne izpolzvajte Avalox ili Avelox!!!Tova e syvetyt mi kym vsi4ki,vkl. i vyzrastni.
Nikoga ne izpolzvajte Avalox ili Avelox!!!Tova e syvetyt mi kym vsi4ki,vkl. i vyzrastni.

# 5
  • Мнения: 2
Напълно подрекям Янки.

Авелокс не е лекарство, а отрова, истинска отрова, която може завинаги да промени и погуби човешкия живот. Казвам го от личен опит. На 24 години съм, изпих само 5 хапчета и днес, 8 месеца по-късно страдам от странични ефекти. Като цяло не само Авелокс, но целия клас химеотерапевтици - ХИНОЛОНИТЕ - трябва да се избягват. Забележете, това не дори не са антибиотици в класическия смисъл на думата, а ХИМЕОТЕРАПЕВТИЦИ, считайте, че ако го пиета, сте на химеотерапия.

Десетки хиляди души имат трайни последици и увреждания след употреба на хинолоните. Ако искате можете да напишете в гугъл:
quionolone victims, quinolone side effects и ще видите че има редици сайтове и форуми посветени на жертвите на хинолоните.

Общи условия

Активация на акаунт