Протести (трета тема)28 януари,сряда от 15:00

  • 2 252
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 545
Предишната:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=363893.0
последните 5 страници:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=363893.510

Накратко: ако сте прясно регистриран, дръжте се прилично. Особено ако не сте майка. Не-прясно регистрираните си го знаят, надявам се.

Без простотии, призиви за насилие и тъй нататък (правилата).

Без политиканстване - това не е и няма да бъде предизборна тема.

Без замеряне с линкове (пускайте кратък цитат или заглавие).

Уважавайте чуждото мнение.

Избягвайте страничните теми.

еди.

PS
По-предишната (първа) тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=358039

# 1
  • Мнения: 1 470
Еди  bouquet  bouquet  bouquet

Пожелавам на всички ви в тази тема само положителни емоции,много вяра,надежда!!!

# 2
  • Мнения: 3 826
извинявам се за въпроса , но с/у какво се протестира ?
имаше някакви екологични протести ?

# 3
  • Мнения: 1 470
Можем да се преброим?!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 064
Протестът е срещу множество поразии, нанесени от триглавата ламя!

# 5
  • София
  • Мнения: 958
Протестът е срещу множество поразии, нанесени от триглавата ламя!

Точно!  Peace

Бих добавила и престъпления.

# 6
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 И включва и екологичните проблеми.

# 7
  • sofia
  • Мнения: 7 477
агенция Фокус от днес........

"София. Проблемите на децата и семейството ще обсъдят на среща в Народното събрание депутати, представители на компетентните държавни органи, на протестиращите майки и членовете на Икономическия и социален съвет. Разговорът ще започне в 11.00 часа в зала „Изток” на Народното събрание, съобщиха от пресцентъра на парламента.
Това е трета поред среща след проведените миналата седмица две обсъждания на поставените от протестиращите майки въпроси. На 20 януари 2009 г. председателят на Комисията по труда и социалната политика Хасан Адемов и депутати разговаряха с представители на граждански сдружения на майките в България. На срещата, в която участваха и председателят на Икономическия и социален съвет Лалко Дулевски и представители на Министерството на труда и социалната политика, бяха обсъдени 18 предложения на организациите на майките. Уточнено беше, че предложенията, към които пряко отношение имат парламентарните комисии, ще бъдат обсъдени на специално общо заседание на ресорните комисии.
На 23 януари 2009 г. се проведе обсъждане в Икономическия и социален съвет с участието на широк кръг парламентаристи, представители на синдикатите и работодателските организации, на министерства и други ведомства, на Националното сдружение на общините в Република България, академични и неправителствени структури.
На срещите е било уточнено да се изведат приоритети от исканията и предложенията, по които да се съсредоточи работата, да бъдат конкретно адресирани необходимите действия по комисии, министерства, ведомства и общински органи, да се търсят форми за по-тясна координация и взаимодействие между различните ведомства и органи на властта по проблемите на децата и семейството и да се разкрият възможности за по-широко включване на гражданските организации в обсъждането и подготовката на законодателни и административни решения по проблемите на децата и семейството."


 http://www.focus-news.net/?id=n1119481
 
 

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Утре ще дойда със шефа ми, който е на 74 години, лекар-патолог е, управител на нашия Център за онкоболни хора. Той е висок и снажен мъж. Ще носим българското знаме!  Peace
Дано отидат повече хора този път! Дано се запази тенденцията от 21-ви Януари всичко да е добре организирано и мирно, истински граждански протест!  Praynig
Оставам с вярата, че исканията на протестиращите групи и отделните личности ще бъдат най-накрая чути, видени и признати от когото трябва, и най-вече да започнат да се изпълняват!   bouquet

Протестът е срещу множество поразии, нанесени от триглавата ламя!
Точно!  Peace Бих добавила и престъпления.
Колко добре казано!!!  Hug

Ана Каренина, ако те интересуват повече подробности около протестите - Еди е дал линковете към предните теми по въпроса - прегледай ги!  Peace Еди, сърдечно благодаря за новата и прекрасно оформена тема!!!   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 343
  bouquet

Май има задвижване ? Има надежда Simple Smile

# 10
  bouquet

Май има задвижване ? Има надежда Simple Smile
Повече ми прилича на забълбукване с общи фрази, за да си затраем до изборите. Обсъждане, комисии, приоритети...все същата седЕнка. Sick
Извинете ме за неверието.

# 11
  • Мнения: 545
последните 24 часа прегледах 'новото' развитие около прословутите закони за подслушването, и вече с ръка на сърцето мога да кажа : тупурдията около тях е просто повтаряне на общоизвестни и общовалидни (не само за бг) истини, а също и на общоразпространени суеверия, недоразбрани основни положения в Internet, или откровени глупости. всичко поднесено със сериозна доза 'загриженост', обаче.

...дий, един вид.

еди
  bouquet

Май има задвижване ? Има надежда Simple Smile
Повече ми прилича на забълбукване с общи фрази, за да си затраем до изборите. Обсъждане, комисии, приоритети...все същата седЕнка. Sick
Извинете ме за неверието.

# 12
  • sofia
  • Мнения: 7 477
  bouquet

Май има задвижване ? Има надежда Simple Smile
Повече ми прилича на забълбукване с общи фрази, за да си затраем до изборите. Обсъждане, комисии, приоритети...все същата седЕнка. Sick
Извинете ме за неверието.

за съжаление ПОЗНА Close
няма да коментирам днешната среща,срам ме е ,4е вси4ки ние сме допуснали такива хора да ни управляват и да се грижат за нас и децата ни.

# 13
  • Мнения: 4 195
ами Роска виж активноста на хората и ще ти стане ясно, защо такива ни управляват Confused

# 14
  • Мнения: 3 835
Роси, едно на ръка активността, нулева, дори най-елементарна такава ни липсва, имаме я само на ниво махленско клюкарене. И още нещо, твърдо заставам зад убеждението, че няма да стане со кротце, со благо, нямам предвид нищо крайно, изрично го подчертавам, но с мили думи и приказки в техния тон, няма да стане. Трябва тотално разстърсване на парцалите им, от всички възможни страни, и от вътре и отвън. Всички видяхме какво се случи по повод Могилино, всичко гръмна, и какво, какво реално направиха до момента, сучат, въртят, пак същата песен. Има раздвижване, има, но пак е в предишната орбита, не могат да се откъснат от порочния кръг, не могат, и това си е. Оплели са се, засукали са се, и нямат спасение, те дори и да искат, не могат да се отплетат и измъкнат. А само като си помисли човек колко още са домовете като Могилино, дето почти никой не е чувал за тях, и сега в този момент децата гният там, в същата ситуация. Роси, не можеш с такива хора да бъдеш човек, за тях е вредно. 

Злати, моля те, пусни за утре инфо, каква е организацията, обобщено, че станах разногледа. Пуснах другия компютър, 103 мейла съм получила, нямам шанс да разбера главното. Praynig Ако има нещо важно пиши. Hug

Утре каква е уговорката, къде и в колко часа?

Общи условия

Активация на акаунт