Как да изоблича безочливите си съседи?

  • 2 551
  • 21
  •   1
Отговори
Оставам анонимна, че не се знае откъде може да ми се "стовари".

В нашия вход уж цари съседски мир, но всичко е само лицемерие и поза.

 Значи все пак да уточня, че става дума за хубав блок - епк, чист и с що годе добре направено стълбище.
Почти всеки ден забелязвам, че някой е плюл в асансьора. Няма да онагледявам с подробности как изглежда, но е отвратително. Чудя се къде да стъпя и как да заобиколя, защото не е на 1 или 2 места, а и пространството не е особено голямо.
Всъщност, знам кой е почти със сигурност, защото първо, че съм засичала човека, че излиза от асансьора, а малко преди това всичко е било наред; и второ - друг съсед изказа същото предположение. Интересното е, че става въпрос за - 20-ина годишен и 45-50-ина годишния му баща (двамата).

Та дайте съвет как да ги изоблича тия хора, като се има предвид, че психологическия статус на бащата е под въпрос, предвид предишни случки,  а и съм чувала, че бие жена си. Също така наумил си е, че едно паркоместо отпред си е негово и не ми се мисли какво би направил ако някой му го заеме... Все гледам да паркирам по-далечко ooooh!

# 1
  • Мнения: 11 574
И като го изобличиш очакваш да се засрами ли  newsm78    Така както го описваш оставам с впечатлението, че не е от най-разбраните  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 707
И аз не мисля, че на плювковците им пука ако ги "разкриете" публично. Как да ги накарате да спрат? Сложете едно огледало в асансьора - докато си оправят фризурата и огледат зъбите и ще са стигнали целта си без да оплюят всичко. 

# 3
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Залепете бележка на асансьора да се пази чистотата - дано да се усетят. (Може и някаква глоба да споменете в бележката)

# 4
  • Мнения: X
Сложете някакъв малък съд  с надпис "Моля,плюйте тук" ooooh!....или нещо подобно Wink
Така ще избегнеш разговора с тях hahaha

# 5
  • Мнения: 197
Ах, плюли били...Извинявай, не че не е проблем, ама в нашия вход и по - лоши работи правят...Редовно пушат в асансьора, освен това пикаят и с...т във входа  #Cussing out е, на това как му се казва ми кажи???

# 6
  • Мнения: 497
Тъй като темата е как да ги изобличиш, а не как да спрат, напиши на бележка -

МИТКО И ТОШКО (например), моля ви спрете да плюете в асаньора, не ни е приятно.
Съседите

Принтирай я 20 пъти и я сменай като изчезне. Така докато не остане съсед, който не е разбрал, че точно Митко и Тошко плюят.
Успех в изобличаването.

# 7
  • София
  • Мнения: 903
Тъй като темата е как да ги изобличиш, а не как да спрат, напиши на бележка -

МИТКО И ТОШКО (например), моля ви спрете да плюете в асаньора, не ни е приятно.
Съседите

Принтирай я 20 пъти и я сменай като изчезне. Така докато не остане съсед, който не е разбрал, че точно Митко и Тошко плюят.
Успех в изобличаването.



 Peace Peace Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 625

МИТКО И ТОШКО (например), моля ви спрете да плюете в асаньора, не ни е приятно.
Съседите



Уникално! Ще го запазя в архива за бъдеща употреба! Joy Joy Joy

# 9
  • Oslo
  • Мнения: 659
 Joy, това ме подсети за прясна случка в нашия вход: някой честичко ядеше огромни шоколади милка и си пускаше опаковките в пощенските кутии..... някой от съседите беше принтирал табела със също така огромен шрифт  --  " БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ СИ ХВЪРЛЯТЕ ОПАКОВКИТЕ В ПОЩЕНСКИТЕ КУТИИ!ЗАПОВЯДАЙТЕ ОТНОВО!" Laughing   Е, спряха...
Сложете подобна в асансьора - сигурно и при вас ще се получи.

# 10
  • Мнения: 4 111
Не вярвам да има оправия, най-много да плюят повече от злоба и яд.  Sick

# 11
  • Мнения: 1 447
Тъй като темата е как да ги изобличиш, а не как да спрат, напиши на бележка -

МИТКО И ТОШКО (например), моля ви спрете да плюете в асаньора, не ни е приятно.
Съседите

Принтирай я 20 пъти и я сменай като изчезне. Така докато не остане съсед, който не е разбрал, че точно Митко и Тошко плюят.
Успех в изобличаването.

Joy Joy Joy Това ми хареса като идея.

# 12
  • Мнения: 6 293
Имам същия проблем със стълбището, където е офисът ми. Само че при мен не става въпрос за плюнки, а за дърти, тлъсти храчки. Понякога едва се сдържам да не повърна.

# 13
  • Мнения: 54
 Като се засечете някой път заедно в асансьора изкажи си възмущението за този, който е плюл уж не знаеш кой е. Ако имат нещо в главата може да има ефект. Нека това да стане със сина, ако бащата е толкова неразбран.

# 14
  • Мнения: 221
Идеята да залепиш имената на съседите във входа е много добро,но за съжаление не вярвам да помагне за хора които нямат елементарно възпитание.Пък и таткото на тези години да промени навиците си много се съмнявам.

Общи условия

Активация на акаунт