Случвало ли ви се е?

  • 878
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте милички, виждам, че всички момичета тук са добронамерени и си помагат и ми се иска да ви попитам нещо. За първи месец опитваме за бебче. Започнах с тестове за овулация, почти веднага след овулацията ми за малко ден - два имах някакво много силно усещане ниско долу, където е матката. Не знам как да го опиша, беше като от порязано отвътре, като лека болка. Беше наистина много осезаемо, усещах го дори, кагато се събудех през нощта. След него за няколко дни имах силна тъпа болка в кръста, после понамаля и продължи още около седмица. Имах и болка навсякъде долу като при цикъл. Мислех си, че няма да бързам, че няма да стане от първи път, но това ме накара да се надявам и да мисля, че нещо е станало, беше толкова силно чувство. Вчера на 13 ден от овулацията и на 24- ти ден от цикъла (при цикъл от 23 - 30 дни) започна зацапване и усещам, че ще ми дойде цикъла  Confused Случвало ли ви се е това? Имате ли идея какво може да е било?

# 1
  • Мнения: 3 453
Случвало се е, да. Всеки месец, вече втора година. Laughing
Относно идеята какво може да е, момент да извадя кристалната топка! Flutter

Рая,
не се вглеждая толкова. Вероятността да си бременна е по-малка, от вероятността да не си. Ако не си - разочарованието ще е голямо. И така - всеки месец. Опитай се да не обръщаш внимание на симптомите, които често са плод на прекалено вглеждане. Успех! Peace

# 2
  • Мнения: 3 259
Случвало се е, да. Всеки месец, вече втора година. Laughing
Относно идеята какво може да е, момент да извадя кристалната топка! Flutter

Рая,
не се вглеждая толкова. Вероятността да си бременна е по-малка, от вероятността да не си. Ако не си - разочарованието ще е голямо. И така - всеки месец. Опитай се да не обръщаш внимание на симптомите, които често са плод на прекалено вглеждане. Успех! Peace

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 14:23 от brawn

# 3
  • Мнения: 3 453
brawn,
разбирам, но имай предвид, че тези болежки си ги имала всеки месец, просто когато не си планирала дете, не си ги забелязвала. Болежките тук, там се дължат на жълтото тяло, на прогестерона и т.н Нормално е и гърдите да те наболяват, да те придърпва от време на време. Закъснението е най-сигурният симптом. Wink Пожелавам го на всички! Laughing

# 4
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Трудно е да се отговори кратко и ясно, камо ли точно.
Симптомите преди нов цикъ, при бременност и при овулация са много сходни.
Зацапването може да е начало на цикъл, може да имплантиране (среща се много по-рядко).

Чакане му е майката. Успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 969
И аз имах подобни симптоми миналия месец, но знаех, че не съм бременна, защото точно около овуто нямахме контакти
Успех с бебеправенето и точно са ти казали момичетата преди мен. Търпение, за да изчакаш закъснението и тогава вече следи за други симптоми

# 6
Благодаря ви за отговорите   bouquet Ще чакам и няма да се вглеждам  Blush При овулация и преди цикъл наболява тук-там, но болката като от порязано наистина не съм имала досега, тя ме накара да си помисля, че може да е станало  Blush Успех на всички тук  Hug

# 7
  • Мнения: 1 495
Аз също бих те посъветвала доколкото ти е възможно да не се вглеждаш, защото последния месец си открих най-малко симптоми от всички предни месеци, а се оказах бременна.

# 8
  • Мнения: 2 013
Аз също бих те посъветвала доколкото ти е възможно да не се вглеждаш, защото последния месец си открих най-малко симптоми от всички предни месеци, а се оказах бременна.

Много точно.

Общи условия

Активация на акаунт