имат ли право

  • 1 323
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
здравеите,днес водих малката си дъщеря на лекарска комосия,с вродена локсация на тазобедрена става е,от там ми искат пари някакви 12 лв,законно ли е или не,и какво трябва да направя от тук нататък за да се явим на телк.Тя е само на 1,11.Идея нямам дали ще ни одобрят.Тя не седи,не ходи,неговори,някои имал ли е дете с подобно заболяване,поне да ме ориентира какви документи трябва да подготвя

# 1
  • Мнения: 5 668
е,от там ми искат пари някакви 12 лв,законно ли е или не,и какво трябва да направя от тук нататък за да се явим на телк.Тя е само на 1,11.Идея нямам дали ще ни одобрят.Тя не седи,не ходи,неговори,някои имал ли е дете с подобно заболяване,поне да ме ориентира какви документи трябва да подготвя
Би трябвало да Ви кажат за какво са тези пари  newsm78. Съмнява ме да кажат само "Дължите 12 лева". То в този случай Вие трябва да питате за кое ги дължите - за издаването на самия документ ли /което е най-вероятно/ или за друго.
А иначе подавате си молба в региона, в който сте /бланката за попълване я дават на място/, прилагате епикризата за заболяването на детето /копие/, този протокол ЛКК и чакате за писмо за дата, час и място къде да се явите. В писмото ще пише и какви документи да носите допълнително  Peace

# 2
  • Мнения: 11
благодаря за инфото,не ми казаха за какво са,казаха само носи 12лв,а имам направление от педиаътър,затова се учудих че искат пари

Общи условия

Активация на акаунт