Сърдечни тонове на бебето

  • 5 158
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Здравейте, имам следното притеснение. В 39 г.с. вчера не усещах цял ден движенията на бебето. Вечерта ходих на лекар да слушат сърдечните тонове и са между 115 - 140. Нормата е от 120 до 160. Казаха, че са леко забавени, но ме пуснаха да си ходя. Има ли за какво да се притеснявам или да бъда спокойна... Ако някой има опит или е компетентен по въпроса, моля да пише.

# 1
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Послушай какво казва майчиното ти сърце , ако имаш притеснения не се чуди а отивай пак да те прегледат , настоявай !!! Peace




Мисли позитивно  Hug




# 2
  • Мнения: 9 973
щом  са те пуснали,значи не е притеснително.Всъщност като се замисля,и при мен бяха тоновете около 115

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 834
В 39 г.с седмица си,моето мнение е,че ако ти е притеснено не губи време,а отиди при друг лекар.Много често на лекарите изобщо не им пука,така че най-добре е да се консултираш и с някой друг.

# 4
  • Мнения: 7 723
Не, че моето мнение е от значение,
обаче няма смисъл да ходиш просто така- на преглед.
Стягай си багажа и.... леко раждане ти желая  Hug

# 5
  • Мнения: 577
Сина ми го преносих и след термина започнаха да му се губят тоновете караха ме да се качвам от първи до петия етаж в болницата за да го разбудя и тогава се нормализираше не трябваше да спя на лявата страна. 3 дни беше така и ми предизвикаха раждане.  Но тези 3 дни бях с контракции но без разкритие.

Така че както ти е написала Руска стягай си багажа и леко раждане.

# 6
  • Мнения: 60
Благодаря ви на всички за съветите.
Утре съм на лекар. Ще обсъждаме раждането, защото съм 6 дни преди термина и нямам контракции и разкритие.
Дано всичко е наред.

# 7
  • Мнения: 1 763
Успех и да пишеш какво е станало  Peace

Аз 5 дни преди термина нямах никакво разкритие, малко преносих, но резултатът е в подписа ми  Grinning

# 8
  • Мнения: 60
Здалъжително ще пиша.
Моля се, всичко да мине по вода.

# 9
  • Мнения: 1 322
Успех и от мен.

# 10
  • Мнения: 494
Не се притеснявай, така само ще навредиш на бебето. Успех

# 11
  • Мнения: 60
Здравейте,

Вчера се върнах от родилното. Всчико мина успешно. Родих момиченце - 3100 гр., 50 см.
Благодаря за подкрепата

# 12
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ан така  Hug

Честита рожбичка , мила   bouquet


 newsm51

# 13
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте,

Вчера се върнах от родилното. Всчико мина успешно. Родих момиченце - 3100 гр., 50 см.
Благодаря за подкрепата

Да ти е живо и здраво момиченцето!   bouquet

# 14
  • Мнения: 2 521
Честито  bouquetДа ти е жива и здрава малката кукличка newsm51

Общи условия

Активация на акаунт