Алерголог за възрастен във Варна

  • 28 877
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
Момичета, помагайте с инфо за добър алерголог във Варна. Hug

# 1
д-р Малячкина.Кабинетът и е срещу Стоматологиятя.Ако искаш координати - пиши

# 2
  • Мнения: 105
Благодаря cvete72 Laughing, аз тази докторка я открих в нета, но мислех, че е само за деца. Ще съм ти благодарна за координати може и на ЛС. Laughing

# 3
Не знам за вас , обаче аз от тази докторка съм с мног лошо впечатление да не кажа че съм ограбена !


ВЗЕХ СИ НАПРАВЛЕНИЕ ЗА АЛЕРГОЛОГ - ОТИВАМ ПРИ Д-Р МАЛЯЧКИНА И КАКВО СТАВА : ИДЕЯТА Е ДА МЕ КОНСУЛТИРА ЗАЩО ИМАМ ОБРИВИ ПО ГЛАВАТА И ДАЛИ СЪМ АЛЕРГИЧНА КЪМ ОПРЕДЕЛЕН ВИД ЛЕКАРСТВА КОИТО ВЗЕМАМ ЗА ДРУГО ЗАБОЛЯВАНЕ - ОПАСЯВАМ СЕ ЧЕ СЪМ РАЗВИЛА АЛЕРГИЯ КЪМ ОПРЕДЕЛЕНО ЛЕКАРСТВО.

и КАКВО СЕ СЛУЧВА - ГОВОРИ МИ ДРЪН БРЪН И МИ ВЗЕМАТ ВЕНОЗНО КРЪВ, СЛЕД ТОВА МЕ ПРАЩАТ ДА СИ КУПЯ РАЛЗИЧНИ ВИДОВЕ ЛЕКАРСТВА ЩОТО ТЯ ГИ НЯМАЛА ЗА ДА МЕ ТЕСТВА ЗА АЛЕРГИЯ КЪМ ТЯХ И ПО ЕДНО ВРЕМЕ ЛАБОРАНТКАТА МИ ДАВА КАСОВА БЕЛЕЖКА И НЕ МИ КАЗВА НИЩО - ПОГЛЕЖДАМ АЗ 120 ЛЕВА !!!
e направо лошо ми стана !

и естествено нямам толкова пари и се разбираме като се върна с закупените от мен лекарства да си платя. връщам се Аз и продължаваме тестовете - драскат ми с различни игли и ми слагат там от различните дразнители давам си 120 лева - ВЪПРЕКИ ЧЕ НИКОЙ НЕ МИ КАЗА ИЛИ ПИТА ИСКАМ ЛИ НЕ ИСКАМ ЛИ ИМАМ ЛИ ТОЛКОВА ПАРИ, поема ли се от здравната каса или не !?

След минаване на 20 минути докторката ме вика да разгледа резултата - отчита си там нещо си къдетоне знам как го вия и напипа ама тя си знае - и ми казва довечера към 8 часа и на другия ден към обяд да си отчета и аз какво виждам, казвам добре. След това пристъпваме към изписване на лекарства и шампоани и по едно време докторката дължите ми още 24 лева и аз още неосвестена от предните 120 си давам 24 лева като пак ми треска на момента касова бележка - имаха два касови апаратаа да не би да пропуснат нещо!


В края на краищата обаче се оказа че този тест от 120 лева не се прави за лекарства ами за храни, блага, прах и други такива !!!

И аз вече съвсем се нервирах - хвърлих им изследванията им и м казах челедат от хората пари да вземат и друго не ги интересува !

на въпроса защо трябваше да правя скъпия скъпия тест нахално ми бе отговорено че така трябвало !!!!



Така че много трябва да се внимава с тази докторка и с разни подобни !!!

Смятам да се оплача и да пиша жалба до здравната каса, комисия защита на потребителя и здравното министерство - не че някой щи мш обърне внимание но смятам че не бива да се мълчи за такива псевдо доктори !!!!!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2
И на мен ми се налага да попитам,освен Д-р Малячкина други алерголози във Варна?Имамнаправление по здравна каса и ми трябва точно такъв специалист,моля за препоръки!Благодаря

# 5
  • Варна
  • Мнения: 478
Флорестина, ходихте ли при някой специалист?
Влизам да търся и аз алерголог по ЗК. Препоръчаха ми клиника Кисьови. Записах си час, но чак за 8 септември, а ми се щеше сега още да направя тестовете.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2
Здравейте,дано да не е късно за вас,да аз ходих при д-р Петришка /градска болница/В момента си погледнах рецептата,защото бях забравила.....с две думи-Доволна съм!Прегледът си протече нормално,направиха ми тест,който не се заплаща от ЗК/36 лв/,но при мен се оказа вазомоторен ринит.Или това е по-малкото зло.Всичко това като време не ми отне повече от половин час,плюс отчитането на пробите.Бях чела някъде,че било много вредно,че се вкарвали алергени-нищо подобно.Докторката е бих казала доста приятна,около 50+ има си жената опит за другото може  Вие сама да  прецените!Записването става на регистратура,предварително.Телефона го има в интернет,мисля,че ще го намерите лесно.Пожелавам успех!

# 7
  • Мнения: 89
Изказвам мнение за др Бочева в ДКЦ 3:скоро ми се наложи да правя тест,какво да ви кажа,по-добре идете при друг лекар.Никаква стерилност,едни спринцовки наредени по шкафа,ръкавици не се използват,въпреки,че тестват хора един след друг,размера на тествания участък(подутината)се измерва с някакво кирливо омачкано календарче с линийка  Rolling Eyes 

# 8
  • Мнения: 6

Някой ходил ли е при доктор Малячкина и знае ли как се изписват резултатите от теста??На ръка с химикал ли

Общи условия

Активация на акаунт