Бунгала "Романтика" - Фичоза

  • 11 297
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 556
Макар че все още е рано да се мисли за море, влязох в няколко сайта да поразгледам и вниманието ми беше привлечено от тези бунгала - http://www.romanc.hit.bg/index.htm
Насочили сме се тази година към Северното Черноморие и поне както е описано в сайта им отговарят на моите изисквания - самостоятелна баня и тоалетна, оборудван кухненски бокс. Искам да попитам все пак, ако някоя от майките тук е ходила в тази база да сподели впечатленията си.

# 1
  • Мнения: 556
Явно че никой, който е ходил там не е попаднал на темата, та да даде информация. Ще бъда благодарна и на тези, които са ходили въобще във Фичоза да споделят впечатления - как е плажа там, дали наистина е тихо и спокойно /не обичам претъпканите курорти/

# 2
  • Мнения: 3 715
Преди две години бяхме на Фичоза, в други бунгала, но покрай тези минавахме и изглеждаха добре и поддържани.
Това, което беше проблем тогава е, че в близост има заведение и беше ужасно шумно нощем. Специално питахме няколко пъти дали е тихо и спокойно и ни казаха, че е, но след първата вечер се оказа, че са ни излъгали. Навсякъде кънтеше, а охраната на нашите бунгала каза, че цяло лято е така. Освен това стигането до плажа не е много лесно. Има едни стръмни стъпала, и е доста каменисто. На мен на Фичоза не ми хареса и не смятам да повторя.

# 3
  • Мнения: 556
Благодаря ти много за отговора. За нас спокойствието определено е от значение, затова твоята информация ми е от полза  bouquet

# 4
  • Мнения: 674
Ходим там по няколко пъти на сезон.
Бунгалата са реновирани с кабелна и нови мебели.
Има климатик - супер са.
Кръчмата вече не работи.
Плажът долу не е голям и има и нудисти защото ими и камъни.
Много е хубаво мястото но не е евтино двойната стая през сезона беше 60-70 лева.
Успех и да почерпиш!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ще бъда благодарна и на тези, които са ходили въобще във Фичоза да споделят впечатления - как е плажа там, дали наистина е тихо и спокойно /не обичам претъпканите курорти/

В бунгалата не съм била, но мин. лято посетих този плаж край Варна.
Много ви хареса. Няма хотели, няма кафенета, само няколко капанчета.
Не е целият плаж в набучкани чадъри, а има и доста голяма свободна зона.

# 6
  • Мнения: 556
Сега видях, че всъщност в сайта няма посочени телефони. Ако някой разполага с телефони за връзка нека ми ги изпрати.

Общи условия

Активация на акаунт