дали са зъбки

  • 1 453
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
здравейте мами, моето бебче е на 8 месеца и все още няма зъбче. Последно време е много крива непрекъснато крещи слага всичко в устата, буди се нощем  Sad та се чудя и се мая дали  това са признаци за никнене на зъбки, в същото времи педито ми каза да не чакаме скоро зъбче венеца й не бил подут. Купих един мехлем за мазане на венците той е гръцки   MUNDISAL  някой от вас ползвал ли го е? Какво давахте на децата си за да ги успокоите Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 4 433
Ами възможно е да са зъбки...
Ползвах Дентинокс..

# 2
  • Мнения: 7 723
Да, зъбки са.

Кремчетата, които успокояват зъбоникненето
са на Лидокаинова основа. Всичките.
Действат 5- 10 мин. и край.
Ефекта от всичките е един и същ.

# 3
  • Мнения: 105
Сигурно са зъбите. Нашите 2 долни слава богу излезнаха. При нас ситуацията беше такава, че през 1 час ни дигаше през нощта и се наложи да му дам Дентокинд за зъбите - не искаше да яде, и Дормикинд за спокоен сън. Откакто ги давам спи по цяла нощ. Но най-добре е да се консултираш с педиатъра.

# 4
  • Мнения: 9 973
зъбки са,мажа с дентинокс

# 5
  • Мнения: 577
Да, зъбки са.

Кремчетата, които успокояват зъбоникненето
са на Лидокаинова основа. Всичките.
Действат 5- 10 мин. и край.
Ефекта от всичките е един и същ.

Е има и без лидокаин Pansoral основна съставка лайка. Може да се ползва непрекъснато при необходимост през 30мин.

# 6
  • Мнения: 1 558
Напълно възможно е да са зъбки. Peace

# 7
  • Мнения: 2 015
Зъби, зъби #Crazy
Ползвах едни хомеопатични прахчета, които брат ми носеше от Англия.Иначе не е страдал много от зъби.При нас проблема бяха коликите.Зъбите ми се сториха рай след зверските колики Mr. Green.

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Зъби, зъби #Crazy
Ползвах едни хомеопатични прахчета, които брат ми носеше от Англия.:.


 Те имат ефект малко повече време от гелчетата за зъби, нищо повече не са.

 Давал съм и Калпол, значително успокоява детето и заспива.

# 9
  • Мнения: 30
Моят син започна с признаците за зъбки още на пет месеца, първият проби чак на единадесет. Нощем постоянно се будеше, ръчичките все в устата, много го мъчиха първите зъбки. След това даже и не усещах кога излизат.

# 10
  • София
  • Мнения: 23 036
Ние чакаме зъбки от 2 месеца вече, но все още няма! Това е период, който може да продължи и по-дълго. Нашата стоматоложка уж гледа венеца доста отдавна и каза "скоро ще има зъбче", да, ама не!
Не се притеснявай, рено или късно ще се сдобиете със зъбчета, но дотогава се иска търпение  Wink

# 11
  • Мнения: 15
На моята дъщеря първото зъбче се показа на 8м.и 10дн. със същите предхождащи признаци.
Ползвам едно хомеопатично гелче Пансорал Peace Също за облекчаване на болката помагат и свещичките Вибуркол.

# 12
  • Мнения: 105
Да и ние слагахме Вибуркол. Свещичките са с мас и ни оправиха запека  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 334
Зъбки са според мен.Аз мажа с Калгел в крайни случай и през останалото време със Пансорал или Бочко  Peace

# 14
  • Мнения: 194
Може и да са зъбки.Като знам при нас колко мъки и безсънни нощи бяха докато излезе първото TiredДавах му Chamomila Vulgaris,за които разбрах тук от форумите,и определено доста му помогнаха PeaceТе са хомеопатични и на  добра цена.Давах му ги преди да заспи вечер.А през деня мажех венците с Калгел.Е,изкарахме първото сега ще видим как ще е с второто Rolling EyesНадявам се да мине по-леко.Иначе съм се запасила с гореспоменатите хапченца Laughing

Общи условия

Активация на акаунт