Кой беше този филм??

  • 1 248
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
Потърсих  newsm78, но не намерих подобна темичка  Blush, а мисля, че би била полезна и на други като мен, които се сещат за части от някой филм, но не и за заглавието му...  Tired

Сега съм в чуденка за 2 такива филма!

Единият беше за един мъж, който живееше сам, но не съвсем  Mr. Green Апартамента му беше пълен с хлебарки, които пееха по тоалетната чиния, танцуваха и му пречеха да свали гадже в къщи...... Как се казваше филма???

Другият филм е с Камерън Диаз. Комедия. Помня само, че във филма обясняваха ЗАЩО жените ходят винаги по две до тоалетна (даваха нагледно как си барат и оглеждат циците  Joy, а мъжете надничаха отвън)  Mr. Green

Моля, помагайте!  Hug

# 1
  • into the blue
  • Мнения: 771
Мисля,че вторият филм с Камерън е The Sweetest Thing  . Rolling Eyes

# 2
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Апартаментът на Джо (Joe's Apartment)?

# 3
  • Мнения: 2 631

Дааа, спомних си снощи аз, че беше нещо с Джо, ама.....
Ейййй, много ти благодаря!!!  Hug

# 4
  • Мнения: 2 631
Мисля,че вторият филм с Камерън е The Sweetest Thing  . Rolling Eyes

Благодаря ти и на теб, Стихия  Heart Eyes, но май не е в този филм... Няколко пъти го прегледах отгоре-отгоре, но нямаше такъв момент.. Все пак филмчето е много забавно и довечера ще си го изгледам!  Peace  Hug   bouquet

# 5
  • Мнения: 77
Мисля,че вторият филм с Камерън е The Sweetest Thing  . Rolling Eyes

Благодаря ти и на теб, Стихия  Heart Eyes, но май не е в този филм... Няколко пъти го прегледах отгоре-отгоре, но нямаше такъв момент.. Все пак филмчето е много забавно и довечера ще си го изгледам!  Peace  Hug   bouquet

Toва е филма. Прегледай пак!  Wink

# 6
  • Мнения: 2 631
Мисля,че вторият филм с Камерън е The Sweetest Thing  . Rolling Eyes

Благодаря ти и на теб, Стихия  Heart Eyes, но май не е в този филм... Няколко пъти го прегледах отгоре-отгоре, но нямаше такъв момент.. Все пак филмчето е много забавно и довечера ще си го изгледам!  Peace  Hug   bouquet

Toва е филма. Прегледай пак!  Wink

Няма да преглеждам, ами направо го пускам да го гледам  Crazy

# 7
  • Мнения: 2 631
Дааа, намерих го момента с тоалетната, но линка с филма, който беше посочила Стихия беше развален (филма е прецакан, половината отрязан) и си свалих другия торент. Сега всичко е 6!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт