29 австрийски филУлошки се лекуват с чай и нафта

  • 11 549
  • 294
  •   2
Отговори
  • Мнения: 580
Заповядайте в новата тема  Grinning

старата тема

http://mamiwawstria.blogspot.com/

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 16:08 от Дивиана

# 1
  • Мнения: 28
Той Господ врьщал и като пожелаваме на другите лошо или болести.Все едно какво са ни сторили.
Ама ние не пожелаваме:))
Приятно сльнце днес.

# 2
  • Мнения: 6
Ла Дол4е мерси за новата тема  bouquet
Калиопа не се връзваи, ако имах - сега  на това място 6тях да размахам едно бяло знаме.
Нека си помагаме без да се нападаме.4ове6ко е да се гре6и.
В този слу4аи гре6ката е моя и ве4е се извиних.
Уомбат4е така 6тях да постъпа и аз но мажот ми прибрания ми изхвърлил газта,ако някои знае дали тук се продава газ, как се казва и къде да я намеря 6те съм му задължена.

# 3
  • Мнения: 957
kaliopa1, аз съм лош човек и не обичам целия свят, няма две мнения Sunglasses

Dolce,  филУлоШки  е още по-очеприятно Mr. Green

hellymod, поздрави в Исландия. Тя не фалира ли? 

gabi3004 ,настърган хрян ( малко, че пари) и настърган картоф биха били добър заместител на газта.

http://www.babushka.ua/

Бронхит прекрасно лечит смесь картофеля и хрена
7 февраля 2006
Нужно натереть картофель и хрен на терке, смешать в равных частях, добавив 1 ст.л. меда, и нанести ровным слоем на марлю, предварительно положенную на грудь. Прикрыть пергаментной бумагой, укутать и укрыться теплым одеялом. Держать компресс 30-40 минут. И так несколько дней подряд. Вы не только излечите бронхит, но и забудете что такое астма и ангина. Таким же образом излечивается радикулит.

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 15:53 от fat.wombat - нова година - нов wombat

# 4
  • Мнения: 339

Dolce,  филУлоШки  е още по-очеприятно Mr. Green


и аз това си помислих Laughing Честита темичка и да няма цуп-туп, аз отивам да подремна ако успея да спра на Стоян  кръговия маратон около фотиола (е това някой ако ми каже как се пише точно  Rolling Eyes )

# 5
  • Мнения: 580
Габи, аз пък изобщо те нямах теб предвид с децките  Grinning И аз определени думи избягвам, защото не съм сигурна как се пишат, ако пък много искам да я напиша точно тази дума, я пускам в Гугъл и взимам варианта с най-многото резултати  Mr. Green

Усмивка, ако аз направя грешка, бих искала да бъде поправена, а не като ме поправят да се цупя и да чакам после да ми се извинят.  Peace

Уомбат и Калиопа, аз мисля, че говорите за различни неща ...  Wink

Черпя по една шопска салата   chef   - заради диетата

Редактирах заглавието, мерси за импулса  Grinning

Ро, аз бих написала фотьойла  Mr. Green



Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 16:02 от LaDolce

# 6
  • Мнения: 413
Dolce  - благодаря за новата тема
Като те поправят един път -ОК, но многократно да те поправят с тон на подигравка - мисля че е прекалено. Но авторът на грешката в случая да си каже, аз само изразих свое мнение по въпроса  Peace

Габи, чукни като си свободна, явно и днес няма да имам скайп

# 7
  • Мнения: 81
LaDolce thanks за темата  bouquet

Малиииииии,таз тема с правописа ни изяде.Хубаво е да си грамотен,ама пусто не сме всички завършели филолози.Аз съм за поправките искам да съм добър пример за детето ми,но съм за поправките ,с такт,ако ще се заема някой с таз задача.Учила съм само 3 години в БГ училище,през другото време съм била извън страната и можете да си представите с един път в посолството на седмица бг училище колко правопис съм научила.Всичко що съм научила е било за последните три години 9 ,10 и 11 клас.Така,че поправяйте на воля,да се ограмотим.

Отправям ви предложение за неделя ,закуска по женски в Урания.Среща на Шведенплатц в 9.30 и после от там заедно към Урания.Пиша ви го от сега да може да се организирате до следващата неделя ,всички желаещи.Ние с Анни сме фикс.

# 8
  • Мнения: 339
Гиги, значи не утре, а следващата неделя ли? да не стане обърквация, и това по женски- без деца ли значи newsm78

Ладолче ми аз не мога да си намеря ер-малъка, ейй може ли един въпрос към филолозите?
 Сега се сетих че преди време с една моя приятелка имахме спор: Ер-малък отделна буква ли е или  е просто буквата "ъ", тя твърдеше, че след като няма дума която да се пише с ер-голям значи той не съществува, а пък аз си спомням, че като учех азбуката ги редях "ц,ч,ш,щ,ъ,ер-малък,ер-голям, ю,я" В крайна сметка така и не стигнахме до консесус.

# 9
  • Мнения: 112
Благодаря за темата.Дол4е,  bouquet
Има какво да пи6а,но все не стига време да седна.
Сега само за Ро

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%8 … D1%83%D0%BA%D0%B0

# 10
  • Мнения: 6
Много благодарско и на мен ми биде полезно само дето на тази моя клавиатура така и не намерих ер-малък.
Следователно  ooooh! и аз няма да мога да напи6а фотиойл като хората.  Thinking

# 11
  • Мнения: 214
la dol4e и от мен мерси zа новата тема.
Ние продаваме наШия в много добро състояние 3-годиШен VW Passat Variant (Diesel). Някой ако го интересува да пиШе на ли4ни.

# 12
  • Мнения: 153
  tiptoe ето ме и мен в новата тема. Дол4е, мерси   bouquet
3акуската сме я 3амислили 3а другата неделя бе3 деца  lalalala така 4е оставяйте децата с татковците да се и3лежават и айде  на blahblah blahblah

# 13
  • Мнения: 0
Оффф, омръzна ми immer wider das Gleiche!!!!     Tired
 
Към филУлошките:

Скъпи дами,
не ви ли е хрумвало, 4е има и други науки освен българският еzик, като: математика, фиzика, биология, химия, муzика и т.н. Науки в коите вие можеби и идея си нямате zа какво иде ре4,а други са на ти с материята, но никои не е седнал да ви кори zа  неzнанието и пропуските, а о6те по-малко да ви се подиграва. Така 4е съм на мнение,4е е краино време да се укротите на тема правопис и да престанете с теzи комплексарски zабележки. Да приемете света такъв какъвто е, а не да се правите на "голямата работа". ПЕРФЕКТНИ ХОРА НЯМА!!!

Напълно съм съгласна с Simple Smile), която написа в предната тема: "В крайна сметка има норми за поведение, и колкото е по-по-.. някой, толкова повече е съобразителен, внимателен, отзивчив, ...и т.п. качества."


P.S.   Wink   не ми обръ6таите внимание на правописните гре6ки, давам ски уроzи   Hug

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 23:15 от ViVa07

# 14
  • Мнения: 413
ViVa07 -   thumbsup  радвам се, че някой ме е разбрал. 

А  колко филУлоШки има в нашия форум? - знам, че Криси беше завършила, ...други???

Общи условия

Активация на акаунт