трудно ли бихте се разделили с домашен любимец ако се наложи?

  • 4 670
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Имаме си една сладурана в къщи Сиси (мини пинчер) с която на пролет най - вероятно ще се наложи да се разделим, а си нямам идея на кого ще я дам и как ще я гледат. Много ще ми е мъчно за нея  Cry тя ни е като второто детенце.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 508
Не бих се разделила. По скоро бих променила обстоятелствата, които налагат раздялата.

# 2
Много е важно на кого ще я повериш.Няма ли начин все пак да си я гледате?

# 3
  • Мнения: 14
за съжаление няма начин.  Sad

# 4
  • София
  • Мнения: 5 074
Аз не бих се разделила.
Прекалено силно се привързвам към тях.
Последното ми кученце почина преди 5 месеца и още ми е много мъчно.

# 5
  • Мнения: 4 187
Много ще ми е трудно, разбира се. Не искам домашен любимец, само като си помисля за евентуалният ден на раздялата Sad.
Преди да родя имах котка, въпреки че я поверих на майка ми, ми беше много зле, че няма да е с нас. Тя ни беше като дете. Миналата година избяга, още ми е мъчно.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 074
Дай ми го на мен. Но ако някой ден дойдеш да си го поискаш, не си мисли, че ще ти го върна.

# 7
  • Мнения: 2 382
За нищо на света не бих се разделила Sad.За всяка ситуация се намира решение.
Гледала съм изоставено кученце и сърцето ми се е късало от мъка.Не бих го причинила на никой.

# 8
  • Мнения: 14
о в никакъв случай не бих я изоставила, определено ще я дам на някой който да е наблизо за да мога да си я виждам от време на време.

# 9
  • Мнения: 1 447
Имах куче,което гледах 15 години,но за съжаление се разболя и се наложи да го приспят.Понесох го много,много трудно.От тогава се зарекох да не си взимам домашен любимец.

# 10
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Аз съм бременна и бях поставена пред тази дилема - да махна кучето или да го оставя . В крайна сметка решихме че ще си го оставим , по лесно ще се справим с разделянето на бебето и кучето отколкото с раздялата .

# 11
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Имах куче,което гледах 15 години,но за съжаление се разболя и се наложи да го приспят.Понесох го много,много трудно.От тогава се зарекох да не си взимам домашен любимец.
Разликата при мен е, че бяха две котки - майка и син. Загубих ги през 6 месеца. Ако имах избор, никога нямаше да се разделя с тях.

bunny77, не разбрах каква е причината да се разделиш с животинката. Толкова ли е безвариантно положението?

# 12
  • Мнения: 690
Точно поради тази причина нямаме домашен любимец.
Имала съм куче, което много обичах. Почина и се зарекох, че никога повече няма да си взема каквото и да е животно. Сега децата искат, но аз съм категорична.

# 13
  • Мнения: 14
ами причината ... сложно за обяснение, просто се налага.

# 14
  • Мнения: 12 662
Пука ми. Защо трябва да се разделиш - в чужбина ли заминаваш или си бременна.. И какво ще ти помогнем . Не на мен не ми е трудно, на съседката Ганка й е много трудно.

Общи условия

Активация на акаунт