Козметика за солариум

  • 9 784
  • 21
  •   1
Отговори
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Здравейте,извинявам се предварително ако вече има такава тема.Просто не намерих и реших да пусна нова.
Имам малко злочеста съдба със солариумите...преди време малко си изгорих лицето и имам петно което се появява само лятото над горната устна.
Сега искам пак да подновя соларните бани,но този път искам сериозно предпазване на лицето...
Бихте ли ми препоръчали крем за лице,силно предпазващ?

# 1
  • Мнения: 0
Козметиката за солариум не предпазва от изгаряне, не съдържа UV фактор, тя само помага за по-бързото потънмяване на кожата и за нейната хидратация. В такъв случай,единственото, коеето можеш да направиш за лицето си е да не го излагаш на UV  лъчите, а да го покриваш с нещо докато си в солариума.Това е моето мнение. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 13 623
Може да се изключи лицевия панел! Козметиката за солариум не предпазва! Тя е  за ускоряване на тена и хидратация!

# 3
  • София
  • Мнения: 7 984
Изключи лицевия панел, както вече са те посъветвали. За да се получи изгаряне, означава, че някой е блял и те е пуснал на много минути, несъобразено с типа кожа. На млада кожа такива пигментни петна означават нарушена пигментация на кожата вследствие на изгарянето. Зависи от типа солариум, но първите пъти стой съвсем малко, докато кожата привикне. Не е лошо да се консултираш и с дерматолог дали е ОК да ходиш на солариум, след като кожата ти е склонна към такива петна.

# 4
  • Мнения: 3 830
Точно са ти отговорили вече. Peace

# 5
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Благодаря за отговорите...Ще послушам съветите за изключване на лицевия панел... Но все пак можете да кажете някакви марки за тялото...

# 6
  • Мнения: 0
здравейте и от мен аз също исках да ви попитам за тези солариуми. Моята кожа е изключително бяла, като сирен
це съм  Sob ,моля кажете ми какви мазила използвате и на какви цени са Embarassed

# 7
  • Мнения: 0
моля помогнете,  Praynig

# 8
  • Мнения: 100
Имам същия проблем,с пигментацията.Изключвам лицевия панел,покривах се с кърпа,мазах се с със висок фактор,но проблема си остава,затова приключих със солариума,макар че обожавам да съм с тен.А и без никаквъв грим в солариума.

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 14:02 от baby80

# 9
  • Мнения: 13 623
 Аз преди да почна да ходя на солариум бях бяла като сирене. На всичкото отгоре имах и слънчева алергия, която обаче оправих със солариума. Започнах с 10 процедури по 5 мин. След тях вече опитах и на 10мин. Сега лятото се пека по 15мин., това ми е максимума. 20 мин ми идват в повече, става ми горещо и после ме боли кожата! Важното е да се прави в началото много умерено. Мажа се с различни продукти, най-много лосиони имам на Emerald Bay. Цената им е към 20 лева, но са доста икономични. Много добро е на TannyMax Body Chocolate Milk. Ухае невероятно и кожата става супер мека и тъмна. Естествено не след 1вия път. Цената му не помня каква беше, но го има и в пакетчета за еднократна употреба! А за грима в солариума се знае...без грим Simple Smile

# 10
  • Мнения: 0
благодаря ти Jaquie  smile3503

# 11
  • Мнения: 131
Здравейте! Извинявам се ако не е правилното място за този въпрос, но ми е много спешно, а видях, че тук има най голяма активнос в последните дни. Искам да питам как се ходи на солариум и мога ли да се пека гола, тъй като не искам да имам ралика?

# 12
  • София
  • Мнения: 4 294
е то остава и под солариума да си с бански  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 13 623
Разбира се, че може да си гола

# 14
  • Мнения: 3 412
Моля ви спешно да ми кажете:ползвах одеве едно кремче за солариум със загряващ ефект,но седях 10 мин по съвет на момичето там и май си докарах изгаряне,цялата съм на петна и няма избледняване newsm45

Общи условия

Активация на акаунт