Поблем със храненето

  • 983
  • 1
  •   1
Отговори
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Здравейте,синът ми е на 1.10г от септември миналата година имаме проблем с храненето отказва да яде . Имаше период в който сутрин ,обед ,вечер ядеше попарка със сирене ,след това със седмици само солети и сок.По никакъв начин не мога да му дам да яде супичка или манджа ,дори не иска да я опита ,а ако го насиля плюе ,реве и по-лошо става.От няколко дни му давам Саностол ,но не виждам ефект иска да яде ,но не правилните храни общо взето кара на солетки ,зрънчо сок просто се принуждавам да му ги давам защото ме е страх като не хапва нищо.Лекарката ми казва ,че е нормално щом бил добре на килограми сега тежи 13.500кг,но той се роди по едър 4кг ,а на годинката тежеше 12кг.Само да спомена ,че преди Септември миналата година не сме имали проблеми с храната ядеше всичко и със голям апетит ,дори съм го ограничавала в количеството.

# 1
  • Мнения: 5 760
За да има ефект от сиропа тъо трябва да се приема поне 10-15 дни . Можете да го съчетаете и с Апитонин-специален сироп за повишаване на апетита(съдържа пчелно млечице)

Общи условия

Активация на акаунт