Въпрос към майките от София

  • 2 472
  • 32
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 99
Въпроса ми е към всички от София и околностите. Предварително ви благодаря за отделеното време!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 972
Предпочитам в широкия център, Зона Б-18 и Б-19 са доста зле откъм магазини. Големи терени има по Тодор Александров! Специално аз не ходя по магазини на Околовръстното, с мнооого малки изключения!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 99
Ако отговора е на друго място посочете къде и защо?.В кои райони няма достатъчно детски магазини?Пак уточнявам,че става въпрос за много голям магазин.  bouquet

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 20:47 от elena_ro

# 3
  • София
  • Мнения: 44 017
В центъра магазини - колкото щеш...на околовръсното трябва задължително с кола....
аз бих предпочела по кварталите да има такива...ей джъмбо е мн удобен за хората живеещи там....
лозенец ив. вазов също би понесъл такъв магазин...тук няма много детски..поне не хубави....

ама то зависи колко голям и какво ще има де....
ако ще е бебешки за колички и т.н. има си тук...ако ще е за дрехи , играчки и т.н... друга работа...та зависи какво ще продавате....

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 99
Всичко ще се продава .А дрешките ще са на български производител плюс други марки.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 816
Предпочитам в широкия център, Зона Б-18 и Б-19 са доста зле откъм магазини. Големи терени има по Тодор Александров! Специално аз не ходя по магазини на Околовръстното, с мнооого малки изключения!
Абсолютно подкрепям. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 433
Аз пък искам у наше село Люлин Laughing-то той си е направо като голям град, пък и място има Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 44 017
Всичко ще се продава .А дрешките ще са на български производител плюс други марки.

имах предвид, че бебешки магазини има доста в софия...за по-големи дечица обаче по-малко....

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 99
За възрастта :от новородено до 15-16г.

# 9
  • Мнения: 236
Някъде на околовръстното според мен. Ще има паркоместа и ще е много удобно, а и няма да е в лудницата. Логиката ми е, че повечето хора пазаруват предимно през уикенда, когато естествено искат да избягат от центъра, където са ежедневно.

# 10
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Не мога да разбера, защо всички се бутат да направят нещо на околовръстното. (Разбира се - за обезщетенията при разширението му ще да е!) И ако може да е на самото околовръстно. Не на десетина-петнадесет метра дори от него. От такива търговци самото околовръстно се затлачи като квартална уличка. Не отричам, че вина и то - ГОЛЯМА има общината.
Още повече, че за всички магазини на околовръстното, а и след него има подход само от едната посока на движение... справка - АЙКО, Техномаркет- Люлин...
Да му мислят клиентите - или на идване, или на отиване все ще трябва да нарушават правилата.
Искам да е извън центъра, с голям подземен паркинг и огромна детска площадка (открита част за лятото и закрита част за зимата), както и адекватно изградени отбивки и за двете посоки, ако все пак решите на околовръстното да го правите.

# 11
  • Мнения: 115
Аз мисля че е по-добре да е на околовръсното, даже в отсечката между драгалевци и симеоновско. Ако може да е близо до Айко ще е много сполучливо. А и мястото е много стратегическо, близо е на хората от Драгалевци, от Симеоново, от Витоша и доста други нови и скъпи квартали.

# 12
  • Мнения: 3 634
Какво ще рече голям магазин с всичко от 0 до 15г?! Колички, дрехи, мебели, учебници... АБСОЛЮТНО ВСИЧКО за първите 15 години от живота на детето?! Няма как да го повярвам.  Thinking

Ако магазина е добре зареден и качеството отговаря на цените клиентите сами ще дойдат, без оглед на местоположение.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 052
гласувах за околовръстното, защото съм свикнала вече с мисълта, че за да купя каквото и да е за някое от децата ми трябва да ида с кола - просто в нашия квартал (че и в околните) изобщо няма детски магазин - има квартални гаражчета за пюрета и скромен избор от дрешки и грачки за най-малките. Но количка, креватче или нещо подобно по-едро просто няма от къде. Живея в Суха река и нито в Хаджи Димитър, нито в кв. Левски, нито в карето Дондуков, Мадрид, Оборище или от другата страна - Слатина, Гео Милев, Редута - живеещите в тези квартали просто нямат голям магазин.

Смятам че по Ботевградско шосе, бул. Владимир Вазов (към кв. Левски) е повече от необходимо да има подобен магазин  Peace

а за Люлин  Naughty да ме прощавате, но аз всичко което ми се е налагало да пазарувам за бебето, че и доста неща за големия - все в Люлин съм се озовавала - Пигис Хаус, Хиполенд, от А до Я, Малечко...дори Щъркел - че то в цяла София сумарно няма толкова магазини, колкото в Люлин... Crossing Arms

# 14
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз нямам предпочитания къде точно ще се намира даден магазин. Стига да има паркинг и добър сайт с посочени цени - ходя и на другия край на София.

Общи условия

Активация на акаунт