Количка на която 2год. дете да стои право отзад

  • 6 419
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
Мами помагайте . Очаквам второ дете ,а баткото  е още бебе така да се каже. И ми се иска новата количка да има нещо като борд, където синът ми да се вози щом се измори да ходи .
Разгледах доста сайтове , но почти нищо не открих , което да е хем леко ,хем да не струва  колкото един автомобил Wink
Ако някоя мама има подобна или е виждала моля да сподели

# 1
  • Мнения: 466
Здравей, Pliko P3 на Peg Perego имат отзад такъв борд и може да стои дете до 20 кг. и е сравнително лекичка количка . Ето тук повече подробности.

# 2
  • Мнения: 29
Бордове се продават отделно.Мисля че в MOTHERCARE имаше такива

# 3
  • Мнения: 2 122
и в Хиполенд има
и в каталога на Премама има борд със седалка, на която се регулира височината, само не съм ходила да гледам колко струва и дали могат да ми го доставят
Всъщност ще преценя като тръгнем на разходки дали изобщо има нужда от такава придобивка

# 4
  • Мнения: 56
Благодаря за отговорите. Утре пращам мъжо да провери как стои въпроса с допълнителните бордове. И ако ги одобри да хваща един за ушите  Wink Ако ли пък не ще си го мъкна постоянно с мен да носи баткото  Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 8 275
Бордовете са скъпи (освен ако ти е поевтини да си запазиш старата количка) нещо ми се върти около 100 евро/паунда освен в каталога на Премама ги има и в каталога на Мадър кер.
Чикото 01. имаше място за стъпване, но сега гледам е без  newsm78
ето такова:
това е от тази количка http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3477

# 6
  • Мнения: 466
Точно такова нещо и аз имах предвид. То си е монтирано на количката и няма нужда от допълнителен борд, който може и да ти се пречка само в краката и да се изважда и поставя допълнително.

# 7
  • София
  • Мнения: 8 275
а тези които са са като седалка вече отиваха към 160 евро

Ето ти една идея ако можеш да я реализираш (има кой Simple Smile)
взимаш една плоскост около 40*20 см (за мебели) на нея в отдолу в задния край се монтират 2 колела за мебели, а отпред 2 куки  ... няма да излезе повече от 15-20 лв.  Такова нещо беше спретнал един татко за децата си, после го бяха дали на друг комплект деца Simple Smile
получило се беше подоно на това.

# 8
  • Мнения: 4 428
получило се беше подоно на това.

Аз си го взех това за каката от Продавалника за 70лв. Още не знам дали си заслужава. Макар, че малко ми е чудно как ще бутам количката, като в краката ще имам и такова чудо  newsm78 Но ще видим.
Тя каката започна да ходи малко повече /пу-пу/. Та се надявам да ми трябва само за по-дълги разтояния.

# 9
  • Мнения: 799
Не знам какъв ти е бюджета за това нещо и дали искаш да купуваш изцяло нова количка, но такива бордове има със сигурност на Pliko P3 на Peg Perego (veri вече ти е дала линк), както и всички крадени от плико-то модели - Чиполино Пуки, Кенгуру Даяна, Бертони Вектор, Евърфло (продава се в Джъмбо)... Цените се въртят около 180-250 лева.
Джордани също имат такъв модел, но той вече е в ценовия клас на Пег перего.

# 10
  • Мнения: 591
Моята е Кенгуру Даяна и има този борд отзад. Не знам обаче дали още ги има ...Не беше и скъпа, като я купувах за "каката" - 220лв май беше, а я влача трета година вече Simple Smile

ПС:Имам предвид борда от снимката на Desem

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 17:39 от I r r a

# 11
  • Мнения: X
Не знам какъв ти е бюджета за това нещо и дали искаш да купуваш изцяло нова количка, но такива бордове има със сигурност на Pliko P3 на Peg Perego (veri вече ти е дала линк), както и всички крадени от плико-то модели - Чиполино Пуки, Кенгуру Даяна, Бертони Вектор, Евърфло (продава се в Джъмбо)... Цените се въртят около 180-250 лева.
Джордани също имат такъв модел, но той вече е в ценовия клас на Пег перего.

Моята количка е една от изборените тук, с фабрично монтирано стъпалце за по-голямо дете. Специално за това си я избирах, но после си купих и бъги борд. При фабричното стъпалце по-малки от 3 год. деца не се чувстват стабилно, освен това не може да се ползва когато коша на бебето е в напълно легнало положение. От друга страна бъги борд е инвестиция. Ако се купи нов, може да се продаде за поне половината пари ако е запазен. В ибей има много модели и страхотни цени за нови и употребявани бордове. Почти универсални са, монтират се на повечето модели колички.
Моя борд ползввах около година с момчетата, сега пак го ползвам с бебата. Не е мръднал, може поне още 3-4 деца да отгледа. Удобството е несравнимо. Вчера ми се наложи да водя болните ми момчета на лекар - малкия (13 кг.) в количката, големия (20 кг) на борда. Никой не мрънка че му се спи, че не може да ходи, че му е лошо...

# 12
  • Варна
  • Мнения: 893
полезна темичка! аз имам същия проблем - "кака" на 2 години и едно бебе за Юли месец. каката все още ми разиграва драми като се опитам да я разходя пеша...а като се появи бебето в количка ще изпадне в истерия че возя само него Rolling Eyes
за сега съм се спряла на Кенгуру Виктория , до колкото знам аксесоарите са еднакви с тези за Диана и се чудя дали и бордът ще стане  Thinking
и един въпрос: някой да знае във Варна да се продават такива аксесоари? не ми се ходи до софия само за един борд  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 17 407
Имам Пликото- удобна работа, само дето е зор, когато голямото е вече на 4 и кусур, а го мързи да върви Simple Smile

# 14
  • Мнения: 439
Моята количка е на Crago  Peace и си реших проблема,баткото като се измори го слагам отгоре на сенника и така и двамата се возят без проблем

Общи условия

Активация на акаунт