Високи ботуши?

  • 584
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Някой знае ли от къде може да се намерят високи/ над коляното/ ботуши,тип Pretty woman?Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 397
Миналата година си взех такива от МАНДАРИН в Мола, после ги видях и в Саламандър.
Ама аз така и не ги обух, просто къси поли не нося, повечето дънки са ми светли, така и не ми паснаха на нищо от гардероба. Мислих да си шия  панталони черни до средата на бедрото.
Вие на какво ги носите тези ботуши  newsm78

Не ти помогнах много , ама предополагам по магазините из центъра все ще намериш  Peace

# 2
  • Мнения: 2 110
На  ул.Пиротска и ул.Граф Игнатиев има много богат избор !Успех !

# 3
  • Мнения: 130
Видях такива в някакъв магазин  на "Алабин", около 40-лв-изкуствени и не особено качествени, но ефектни. Според мен ще стоят добре на жени с дълги и слаби крака, обути в дънки-тип цигара.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Доста време търсих, но не успях да открия такива, отговарящи на моя вкус. Аз търся високи, над коляното, но на равна подметка, заострени отпред.  Simple Smile Ако някой знае къде има, да свирка!
А иначе съм виждала високи, над коляното, на високи токчета или с подметка, която не ми е по вкуса. Общо взето се намират от изкуствена кожа. Виждала съм по Пиротска и по Графа.

Общи условия

Активация на акаунт