Предстои ни операция на Хидроцеле!

  • 3 951
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Здравейте,синът ми е на година и девет месеца и има хидроцеле от няколко месеца.Урологът ни каза да изчакаме да стане на две и ако не се резорбира само ще се наложи операция.До сега няма никакъв изглед да се оправи само и предполагам ще се наложи операция.Мисля да я направим във Варна.Може ли да ми препоръчате добър специалист,който да му направи операцията?Благодаря ви за отговорите! Peace

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мога за в София.  Grinning
Д-р Оги (под този ник той списва тук).

# 2
  • Мнения: 88
Благодаря ти,но София ни идва доста далечко,там ми похвалиха д-р Момчилов,но.......Ако някоя мама от Варна може да ме ориентира,ще съм много благодарна! Peace

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Благодаря ти,но София ни идва доста далечко,

да, далечко ти е.
Но си заслужава. Касае се за твоето дете, все пак. Мисля, че повече от няколко дни няма да ти задържат детето в б-цата.
Свържи се с д-р Оги, на ЛС. Той може да ти обясни в подробности всичко за манипулацията, както и да те насочи към някой негов колега във Варна.

НО аз бих заложила на него. Няма такъв Човек и специалист... НЯМА, не познавам друг такъв... Довери ми се.  Grinning

# 4
  • Мнения: 52
На синът ми му направиха такава операция,когато беше на 2год. и 5мес.Ние ходихме при д-р Ганев в Урологията на Окръжна болница- Варна.Доволна съм от него и от обстановката и обслужването като цяло.Престоя ни беше два дни.Дано съм успяла да ти помогна.

# 5
  • Мнения: 57
Здравейте,

синът ми е на 3 месеца и половина и при последната консултация му откриха хидроцеле.
Консултирахме се и с хирурзите в Пирогов и се оказа, че при него се налага оперативна намеса.
Планирахме операция за края на месец март, тъй като тестисът продължава да се подува.
Моля някоя от мамите, които са минали по този път да разкаже за самата операция как протича.
Мен по скоро ме притеснява упойката, тъй като бебчето ми е много малко.

# 6
  • Мнения: 57
Пиша пак за да споделя, че операцията мина и бебчо е добре. Оперира го проф. Бранков / д-р Оги/, който наистина е страхотен специалист.

# 7
  • София
  • Мнения: 280
Ние също сме с хидроцеле, но при нас се размина без операция. За съжаление и аз мога да ти препоръчам само специалисти тук в София. Надявам се всичко при вас да е наред.  Hug

# 8
  • Мнения: 71
АЗ мога да дам координати за най-добрия хирург на Варна за деца това е др.Петришки от терапията той оперира сина ми на 14год.и му направи и козм.шев.Той просто е супер ,ако можеш да се свържеш по някакъв начин с него ще е супер.Мн.е добър и човечен,няма да сбъркаш.

Общи условия

Активация на акаунт