Кажете нещо за комплекс Фенерите до Габрово!

  • 4 941
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 319
Организираме среща на априлските майки,бебета и татковци и Фенерите са в нашия списък за разузнаване GrinningКажете какво знаете за този комплекс,подходящ ли е за деца на 1г.,как са условията,стаите,ресторанта,обслужването!Всичко!
Срещата ни ще е през май,предполагам,че ще бъдем около 20 семейства Peace
Благодаря предварително Grinning

# 1
  • Мнения: 3 695
има ли сайт

# 2
  • Мнения: 2 175
Фенерите са си класика, стаите са добри, ресторанта също..
Ако е топло - навън имат голяма лятна градина, макар да е каменна цялата - само в единия край има пясъчник и люлки..

# 3
# 4
  • Мнения: 3 695
страхотно изглежда, а щом и magarence казва, че е добър трябва да се посети  Peace

# 5
  • Мнения: 793
 Хубав комплекс, много хубава кухня/страхотни пърленки/, има и детска площадка, но не знам дали е подходящ за деца на тази възраст, защото има доста стъпала  Crazy

# 6
  • Мнения: 5 622
Ресторанта и градината са дбри. Но стаите не ми харесаха. Направени са в нещо като стар стил, въпреки, че бяхме в новата част, до колкото помня. Бяхме взели апартамент. Вътре имаше някакво уж кожено жълто канапе и спалня отделена със завеса от холната част. Не беше никак уютно  Confused Това беше апартамента, на който се спряхме в крайна сметка след като обиколихме всички останали възможни такива и нито един не ни хареса  Stop
Цената (никак  не беше ниска) изобщо не отговаря на качеството. И още една забележка- в стаите имаше ценоразпис за масаж, но след като извикахме масажистката(идва на място, в стаята, много странно..) се оказа, че ценоразписа е стар и цената, разбира се е доста по-висока. На рецепция се оправдаха, че са "пропуснали" да го сменят, но моето лично мнение е, че е нарочно направено. Не обичам да ме правят на маймуна, пък и не ям доматте с коците, та отказахме масажа.

Друга забележка- топлата вода идваше с часове..Пуснеш кранчето и се точи 2 часа докато дойде  Stop

Това е. Не бих повторила, освен ако не е крайно наложително  Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 130
На мен ми е любим.Медената ни седмица беше там.За последно бяхме там по Великден.Беше отоплено ,имат локално парно и храната беше чудесна .За въздуха да не говорим .

# 8
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
За тризвезден хотел цените ми се виждат височки.
Какво всъщност освен нощувка се включва?

Иначе на снимките изглежда добре.

# 9
  • Мнения: 214
Моето  мнение  е  от преди  1  година. Хотелът  е  доста  топъл  зимата. Ресторанта е с чудестна  кухня и  понякога сме  ходили  там  само  за  обяд- на  80  км.  Заслужава  си

# 10
  • Мнения: 319
Нас локалното парно не ни грее Grinning ще ходим май месец!Има ли друго предимства този хотел освен парното и хубавата храна?
Пак казвам,че става въпрос за група от около 20-30 семейства с по 1 бебе,които тогава ще са на 1г. и още дечурлига!
Цитат
За въздуха да не говорим
въздуха в съседния хотел или село предполагам ще е също така "добър" Grinning

# 11
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 707
*Сиска*, да вземем да направим една съвместна среща Априлки 2007 и Априлки 2008, че и ние май на там се насочваме точно май месец  Mr. Green
Варненки, много го хвалят този комплекс.

# 12
  • Мнения: 319
Ха... Grinning априлки 2007-ма кога точно през май ще сте на Фенерите?
Ние все още сме в процес на размисли и не сме решили точно къде ще е срещата,една от възможностите са Фенерите,но имаме и скрити козове Wink
Ще взема да надникна във вашата тема за срещата,ей така да ви шпионирам Grinning

# 13
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 707
То и ние, но като чета за хотелите, които избирате, май към едни и същи сме се насочили. Отговорила съм ти в темата за Априлци /хотел Априлци/

# 14
  • Мнения: 4 668
Била съм там преди 5 години и не знам доколко ми е актуална информацията  Rolling Eyes
Хареса ми тогава , нямаше проблеми никакви , а храната беше превъзходна / в механата / .
Бяхме в нормална двойна стая и беше топло .
За деца около годинката , обаче не е подходящ според мен , защото двора е целият каменен и има стълби ...

Общи условия

Активация на акаунт