стават чудеса

  • 6 993
  • 174
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
здравейте искам да споделя какво чудо стана с мен .на 26.10.08г. ми беше ин витрото и така се за форми едно чакане . а преди това имахме подадени документи за осиновяване .след като изминаха двете седмици на чакане какво ще стане дали ще има EFP и преди теста прокарвах и изхвърлих и трите ембриона . Cry но на следващата седмица ми се обадиха с най-хубавата новина и така си осинових бебе Никола  newsm30 и сега сме много щастливи с мъжа ми чакахме го 12год.  Tada


пожелавам на всички БГ-Мами да им се случи същото чудо  Hug  bouquet newsm17 от все сърце.

# 1
  • Мнения: 4 784
tinatania, радвам се за вас! Бъдете живи и здрави и много щастливи!
 
 

# 2
  • Мнения: 2 803
Честито! Много се радвам за вас!  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 12 550
Да ти е жив и здрав синът!

# 4
  • Мнения: 2 960
Браво,tinatania   bouquet
Ти си една щастлива и богата жена Hug
Да ти е живо и здраво чеденцето Никола,да те радва ,да ти гука .
Да те гледа с  очички ,изпълнени с любов.
Да си майка  е най-хубавото нещо на света и ти вече го знаеш с главата си и го чувстваш със сърцето си.
Пожелавам ти дълги години да правиш празнични трапези на Никулден Joy Joy....а има и много случаи при които става и още едно чудо-след като семейство осинови детенце ,съдбата също ги дарява с рожба. bowuu

# 5
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Тина, ЧЕСТИТО! БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО! МНОГО ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ ВИ ЖЕЛАЯ!

# 6
  • Мнения: 2 950
Да ви е жив и здрав сина!  Hug Желая ви да е здрав, да  емного щастлив и да имате само прекрасни мигове!  Hug Hug Hug

# 7
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Честита рожбичка ..... мила майчице  Hug

Понякога не само трябва да вярваме в чудеса но и да разчитаме на тях  Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 10 233
Ей, че нежен пост! Отдавна не съм чела толкова хубаво нещо. Да си жива и здрава, синът ти най-много, да ви радва със съпруга ти и вие да му се радвате!
Страхотно име е Никола  Heart Eyes

Честито!  bouquet

# 9
  • Мнения: 9 814
Миличка, честито!
Да ви е жив и здрав малкия Никола!

# 10
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Освен да кажа едно голямо Честито, за друго не се сещам! Чудесно е това! Сега е време за едно братче/сестриче на Никола  Hug

# 11
  • Мнения: 2 090
Честито бебче  bouquet
 
tinatania,от поста ти лъха толкова щастие и радост Hug.Бъдете живи и здрави и тримата,и безкрайно щастливи с малкия Никола!

# 12
  • Мнения: 5 393
Честито! Няма по-голямо щастие от това да имаш дете! Бъдете здрави и щастливи!     bouquet

# 13
  • Мнения: 867
Честито, tinatania  bouquetПожелавам живот и здраве както на Никола, така и на вас! Отгледайте един добър и много щастлив човек! Нека такива красиви чудеса се случват на всички ни Hug

# 14
  • Мнения: 302
Честито бебече Никола.Да ви е жив и здрав.

Общи условия

Активация на акаунт