Хрема

  • 1 111
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте!
Синът ми е на 1 годинка. Вече втори ден е с жестока хрема, не може да диша, да се храни и сънят му е неспокоен, да не кажа невъзможен. От тази вечер започна и кашлица, която мисля че е  от секретите от нослето, но все пак не съм лекар. По принцип вече втори месец сме ту с хрема, ту с кашлица. Температура имаше един път само - 37,2. От хремата спря да се храни нормално, ако хапне нещо го повръща до половин час. Лекувахме се с капки Виброцил - не помогнаха. Миналия месец за кашлицата пихме АСС Кидс, Бивацин + Фенистил, за малко облекчи положението, поне не стигнахме до антибиотици /досегане сме пили антибиотик  Praynig/
Искам да попитам какви други капки мога да използвам за нослето и има ли нещо, което да му дам за имунната система, много често боледува вече.Чувала съм за осцилококцинум - мога ли да му дам и в каква доза.
Извинявам се, че стана долкова дълго и благодаря предварително!   bouquet

# 1
  • Мнения: 5 760
Добре е да го види УНГ специалист и може да изпише комбинирани капки или Коларгол 3%. За общо стимулирани и стимулиране на имунитета добре се повлияват от Фор Кидс 3х15 капки за 15 дни и 15 дни почивка. Можете да го комбинирате с даване на сиропче Апитон по 3 мл. еднократно на ден.

Общи условия

Активация на акаунт