добър лекар от Плевен?

  • 1 850
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Някоя мама от Плевен може ли да ми препоръча добър гинеколог , но жена!!!
работата е там че искам да си имаме дете с приятеля ми, но досега не съм ходила никога на тавъв специалист!

Благодаря предварително!
  bouquet

# 1
  • ЕН
  • Мнения: 543
здравей meggylo
до сега ходих при един в софия, но определено нямам време да ходя сега при него, та ми препоръчаха Д-р Любомирова. прекрасен доктор и чавек е. работи в "Св. Марина" - понеделник и сряда, "Екзакта медика"-вторник и четвъртък. и на двете места работи с предварително записване
 Hug Hug Hug

# 2
  • Мнения: 37
точно нея ми препоръча едната позната и тя даже и е изродила бебето

# 3
  • Мнения: 37
здравей meggylo
до сега ходих при един в софия, но определено нямам време да ходя сега при него, та ми препоръчаха Д-р Любомирова. прекрасен доктор и чавек е. работи в "Св. Марина" - понеделник и сряда, "Екзакта медика"-вторник и четвъртък. и на двете места работи с предварително записване
 Hug Hug Hug


телефон за контакт можеш ли да ми дадеш?

# 4
  • Мнения: 1 484
Малко  късно  се  включвам  .Аз  хода  при  доктор  Петрова  и съм  много  доволна.Тя  преглежда  в  Авис  Медика.

# 5
  • Мнения: 37
не се включваш късно още събирам мнения!
благодаря че се включи и ти!

# 6
  • Мнения: 125
,Мога да ти препоръчам д-р Василева -във втора градска поликлиника,тя ми води консултацийте -много внимателна,обръща внимание и най-важното обича си работата.Д-р Любомирова също е добър лекар,при нея раждах секцио,доволна съм.

# 7
  • Мнения: 2 936
защо да е жена... Thinking
мисля си,че има по-добри специалисти,които са мъже!
...и друго ми стана интересно,искаш бебе,а досега не си ходила на гинеколог  Rolling Eyes защо...?

# 8
  • Мнения: 37
благодаря за препоръчаните лекари!

жена, зощото ще ми е кофти да говоря с мъж доктор по време на преглед.
не съм ходола но досега защото не съм имала активен полов живот. пък и с приятеля ми решихме сега малмо да почакаме с бебето

Общи условия

Активация на акаунт