Tрикрила плъзгаща се врата - откъде?

  • 993
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 715
Предвид обзавеждането в кухнята търсим трикрила плъзгаща се врата. Нещо подобно на фиг. 3: http://www.home.dibla.com/index.php?option=com_content&task= … =66&Itemid=62
Знае ли някой къде може да се поръча? Спешно моля за помощ Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 12 550
Предвид обзавеждането в кухнята търсим трикрила плъзгаща се врата. Нещо подобно на фиг. 3: http://www.home.dibla.com/index.php?option=com_content&task= … =66&Itemid=62
Знае ли някой къде може да се поръча? Спешно моля за помощ Praynig

Ами вероятно в някоя фирма за дограми и врати от алуминий и ПВЦ.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 715
Не искаме такава - по-скоро някакви плоскости, които, ако не са дървени, поне да изглеждат така newsm78

# 3
  • Мнения: 677
Преди време искахме да слагаме стъклена с плъзгач в къщи.
Тогава намерих страхотна фирма за немски врати в София.
Офиса и беше в Лозенец,но съм изхвърлила всички каталози и не мога да се сетя как е казваше.
Потърси в Гугъл,най-добре в изображения.
Сигурна съм,че ще я  намериш.
Имаше плъзгащи и с плоскости.

# 4
  • Мнения: 1 120
Не искаме такава - по-скоро някакви плоскости, които, ако не са дървени, поне да изглеждат така newsm78
Във фирмите за дограма се предлагат като пълнеж и дървени плоскити - от ПДЧ
т.е . пълнежа на вратата може да бъде такъв какъвто ти го поискаш

# 5
  • софия
  • Мнения: 9 590
преди време си поръчах плъзгащи  врати за гардероб. в софия фирмите са негова, севрол, визател и балбук. аз си поръчах в балбук, най добра цена ми дадоха. много чисто и качествено работят. може би при теб вратите трябва да са само с горен водач щом е за преграждане на кухня, мисля че такъв вариант имат в негова. при мен има малка лайсна на пода ,долна релса по която се плъзгат вратите. иначе в балбук има много голямо разнообразие на плоскости, звънни им дано да имат решение и за теб.мисля че сайта им е balbuk.biz. ето снимка на моя гардероб[/img]

# 6
# 7
  • Мнения: 18 542
Може да провериш и Кристиян Нейко.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 715
Мерси за информацията  bouquet Ще потърся  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 768
В Бриколаж продават готови дървени врати и механизми за плъзгане.

Общи условия

Активация на акаунт