Отговори
  • Мнения: 5 622
 Момичета, Новата година дойде, ясно е...Много от вас писаха, че са резервирали малка вила в планината, с приятели, с децата..Но отзиви след това така и не прочетох  Thinking

Ще ми се някой да препоръча местенцето където е бил, ако му е харесало и ако може да подкрепи със снимки, ще бъда много благодарна. Искаме с приятели да се организираме и да наемем вила, но нито знае къде, нито имаме някакви отзиви. Само празнуващите на подобни местенца биха могли да ме упътят, знам  Wink

Много се надявам да се вкючат тези, които посрещаха точно така Новата година  Praynig

# 1
  • Мнения: 11 893
Аз не съм била на вила в планината на Нова година/ притеснявах се заради детето/, но си мисля, че това е най-доброто посрещане на Новата година.Била съм преди години в Елена, в центъра на града в 200 годишна къща с огромен зелен двор, чудно посрещане беше.

Зависи много и от това кой какво очаква от "вила в планината".Ние с приятелски семейства често си наемаме вили, но не търсим лукс/басейни и т.н./, а природа и независимост, отдалеченост от ежедневната шумотевица.Едно от най-добрите попадения за мен беше една усамотена вила в с.Палици в Еленския балкан, съжалявам, че не я резервирахме за НГ,но наистина се притеснявах за детето.

# 2
  • Мнения: 5 622
Не, не не. Никакви луксове и басейни. Тях си ги набавям в хотелите. В планината е друга тръпката... Е, да не е като хижа, трябва да има поне елементарни удобства, да е чисто и уютно, да има камина (може и печка с дърва в краен случай..)да става за деца, стаите да са обособени като за семейна двойка. Ми това е в общи линиии...Ние по принцип не питаме за НГ, а искаме някоя препоръчана такава вила, на която някой е посрещал НГ да резервираме за зимния сезон, за 4-5 дена. Просто по Нг най-мног хора хдят и затова исках да чуя техните отзиви  Grinning  Hug

А тази вила, за кяото казваш има ли някъде кординати в нета? Линк, нещо?

# 3
  • Мнения: 11 893
По-късно ще ти напиша тел.Много хубаво беше, точно за деца.Много чисто с баня и тоалетна за всяка стая и самостоятелна механа,/само за гости на къщата/ огромна с камина. Голям двор, след който започва гората.На около км има язовир.Голяма дивотия, но точно за почивка.Има всякакви  удобства, да не е като хотел, но за мен щом има баня и топла вода, другото е незначително.Бях там преди около две години.

# 4
  • Мнения: 5 622
Благодаря на Светкавица за изчерпателното ЛС с координати!   bouquet

Гледам, че доста хора са видяли темата, надявам се и други да се включат  Grinning

# 5

Общи условия

Активация на акаунт