Живот ли бе то да го oпишеш!!!

  • 3 455
  • 32
  •   1
Отговори
Kак бихте постъпили? Развод или събиране ?
6.5 години съвместен брак заради детето. В момента живеем отделно.

Проблеми :
-не съвпадение в характерите.
-кой правилно възпитава детето
-чувства под съмнение и от двете страни
-разлика в годините 11
-понякога битови скандали кой какво да върши в къщи

Добри страни:
-и двамата обичат детето
-пари нормално (не много)
-Секс 3-4 ти седмично.
-няма изневяра
-детето (6.5 години) обича и двамата и иска да е с двамата.  newsm78

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
нямаш работа или просто така си питаш?

# 2
  • София
  • Мнения: 7 980
Разговори? Склонност към компромиси? Желание да сте заедно?

# 3
  • Мнения: 1 632
Не прочетох нищо за чуствата ви!

# 4
  • Мнения: 362
 Пише че чувствата са съмнителни и от двете страни. Той иска ли да се съберете отново,че пред теб стои тази дилема?

# 5
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Не прочетох нищо за чуствата ви!


Е, как, момичето е казало: Чувства под съмнение и от двете страни.

По темата - Ако не Ви е хубаво и само страдате и се изнервяте, тогава няма смисъл да живеете заедно само даради детето. То би било по-щастливо като ви вижда разделени, но усмихнати. Разбира се, ще го осъзнае чак след години и вероятно в началото ще страда. Относно раздялата - ако не се случи сега, то според мен, ще е на по-късен етап, когато вече сте убедени в това или се появи трета страна, която да даде на единия от двамата повече сили и кураж.

# 6
  • Мнения: 1 632
Права си! Peace
Пропуснала съм го Embarassed

# 7
  • на майната си
  • Мнения: 424
Аз нищо кой знае какво не видях, освен чувствата под съмнение. Ама как тогава имате редовен полов живот се чудя?

# 8
  • София
  • Мнения: 2 840
Нищо не разбирам.

Кога и къде правите секс 3-4 пъти седмично, като не живеете заедно.
На гости ли си ходите?
Гаджета ли го раздавате, не схванах?

# 9
  • Мнения: 301
Странно телеграфен стил  Thinking Иначе нещо не ми е ясно - толкоз секс къде го правите? и ... обърках се съвсем  ooooh!

# 10
  • Мнения: 9 990
Доста скучен живот описваш...само толкова ли?Ми то няма нищо за описание така като гледам.От скука сте се заразвеждали май.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
По темата - Ако не Ви е хубаво и само страдате и се изнервяте, тогава няма смисъл да живеете заедно само даради детето. То би било по-щастливо като ви вижда разделени, но усмихнати. Разбира се, ще го осъзнае чак след години и вероятно в началото ще страда. Относно раздялата - ако не се случи сега, то според мен, ще е на по-късен етап, когато вече сте убедени в това или се появи трета страна, която да даде на единия от двамата повече сили и кураж.
Това бих написала и аз.
Малко са хората, които избират да се разделят на базата на това, че вече не са съвсем сигурни дали искат да са с този човек.
Смятам, че никой не бива да прави компромиси със себе си, дори и заради децата.
Защото те самите страдат много от тези компромиси.
Обаче в същото време ми е ясно, че е много трудно без някаква силно разтърсваща причина човек да се осъзнае и да вземе някакво конкретно решение за себе си.

Колко по-леко и приятно щяхме да живеем, ако не ни бяха закърмяли с идеята за вечното съжителство по двойки, и то на всяка цена...

Аз ти пожелавам успех, каквото и да решиш и дано намериш твоят начин да живееш живота си така, както ти идва отвътре!

# 12
  • София
  • Мнения: 71
Едва ли някой ще ти даде категоричен съвет..... Ако и двамата ИСКАТЕ да сте заедно - ще намерите начин да изгладите или поне туширате противоречията, но ако и двамата  НЕ ИСКАТЕ да сте заедно - няма смисъл. Дори заради детето. Нищо няма да излезе. Не си писала как ви се отразява живеенето поотделно? По - добре ли се чувствате, по - зле ли? Прецени какви ще са предимствата и недостатъците на това да се съберете, и обратно, на това да не се съберете отново. Има много фактори, неописани от теб, които касаят и влияят на вземането на едно такова решение. Малкото дадена информация е доста обезкуражаваща по отношение на събирането ви, но дали наистина е така?! newsm78

# 13
  • Мнения: 126
Едва ли някой ще ти даде категоричен съвет..... Ако и двамата ИСКАТЕ да сте заедно - ще намерите начин да изгладите или поне туширате противоречията, но ако и двамата  НЕ ИСКАТЕ да сте заедно - няма смисъл. Дори заради детето.
  Peace подкрепям казаното от Grizanka

# 14
  • София
  • Мнения: 2 840
Доста скучен живот описваш...само толкова ли?
Е, той е поп все пак, какво очакваш?

Общи условия

Активация на акаунт