Въпрос за едно огледало?

  • 758
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Става въпрос за едно огледало,което купихме(аз настоях да купим,пък сега #Cussing out)от Практикер и сега не знам как да го монтираме.Значи огледалото е без рамка и отзад на гърба няма кукички или нещо подобно на което може да се закачи.И още нещо-мислех си за рамка,но формата му е нестандартна и не става(за съжаление не мога да приложа снимка).Много ще съм благодарна ако някой даде някаква идея.

# 1
  • Мнения: 5 593
Нашето е залепено със силикон,специален за стъкло.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 980
Продават специални стъклодържачи, съвсем малки (има и по-големи - метални, силиконови), които се монтират за стената и огледалото се закрепя за тях. Има ги в Бриколаж със сигурност, в Практикер не съм гледала. Вариант 2 - силикон. Имай предвид, че ако го залепите със силикон, след това при сваляне, се сваля директно с мазилката.

# 3
  • Мнения: 4 187
Огледалото в антрето е залепено със силикон, тези в банята са с двойно залепващо, то си вървеше към огледалата !

# 4
  • Мнения: 43
Благодаря за отговорите.То ние такива държачи си взехме ,но нали казах ,че е с нестандартна форма и няма как да го монтираме,май остава варианта със силикона.

# 5
  • Мнения: 1 629
А ако му пробиете дупки или го занесете на стъклар да ви го направи?

# 6
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
И ние имаме огледало от Практикер с две "ушички" отзад. Купихме му кукички от една железария- съвсем обикновени куки- изглеждат като винтове завършващи с пиратска кука (голямо обяснение). Мъжът ми проби дупки и сложи дюбели в които навихме куките. Вече 8 месеца си виси на тях.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
По - важно е стената, на която го лепите със силикона каква е. Ако е варова мазилка може да се отлепи и нарани някого, но иначе не е проблем лепенето! Peace

Общи условия

Активация на акаунт